İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E- gold yardım!!!

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar e gold account uma girince şöyle bir yazı çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim

Error(s) detected:

Incoming Spends Blocked on Recipient e-gold Account *****

A Value Limit has been applied to e-gold Account ***** (*******).
No payment can be made to this account while a Value Limit is in place.

If you have any questions regarding this Value Limit, please direct them to your intended counterparty rather than to e-gold.com.

Please note that this message does *not* imply that your account has a Value Limit.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok sadece accountuma baktım
hani egoldnumrası.egold.com dan bakılıyor ya ona bakmıştım
nedir bu bi bilgin varmı????

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabikide.
tahminim doğru.
eğer birisi senin e-gold numaranı sikayet etmişse senin e-gold hesabını para almaya yasaklamıslar. e-golda email at.

scam yapmadıysan tabi :) . yada birine reklam içerikli email atmadıysan.çünkü e-gold kolay kolay hesap kapatmaz.

yapman gereken : email at e-golda

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizce sorunu çözerler mi?
çünkü saydıklarınızın hiçbirini yapmadım dolayısıyla hesabımı kapatacak hiçbir neden yok
nasıl bir mail atayım sizce?

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en güzeli ara. içinde paran varsa hele. para yoksa bosver.

sen en iyisi bu sorunu direk kopyala yapıstır onlara. hesabımda bir limit var onu kaldırabilirmsiniz der. eğer bir problem varsa kendileri döner sana. yoksa zaten acarlar hemen

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
solid den para gelecekti....
(eğer gelirse tabi) tam kötü zamanda oldu ama adres satırında türkçe karakter kullanmışım yanlışlıkla galiba ondan oldu
bakalım bi mail attım sonu ne olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5