İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-goldda problem

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir egold hesabı açtım ve ordan hyiplere para fln yatırdım yazı ture oyunları fln oynadım.. sonuçda hesabımda bir miktar para kaldı ama gözüme az gelince üşenmeyip oturdum topladım history bölümünde bütün heryeri işaretledim komisyonlar vs herşeyi görüyordum ve oturdum hesapladım hesabım 40 cent eksik görünüyor... bunun olması mümkünmü? mesela orda yazan ödemelerden birinin yapılmamış olması falan gibi bişiy söz konusu olabilirmi?? yani bunun açıklaması ne olabilir ne yapmalıyım

(gelen ödemelerin komisyonları fln hesaplandı... )

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumu olan yokmu arkadaşlar bugün 34 centim uçtu yok oldu neden olabilir?

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok fazla işlem yaptıysa bazen 23.2987273 yi sana 23,30 olara yazmıs olabılırler bunlar toplanınca da arada fark acıga cıkmıs olabılır

: e-gold kullanmadım ama bazen oluyor bu hata.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dediği bir ihtmal ın. ya da e-gold hesabında para transferi yaparken biraz kesinti yapıyor. bu sebepten de olabilir.

S

sergold

Misafir
1 ons 31.12gr

hesabini ons birimine gore yapmalisin egold hesabindaki altinin agarligini anlik piyasa degerinden ulusal para cinslerinden usd eur vs.. gibi yansitiyo e bu da deisken tabi bir ons altin son 4 gunde 728 den 658 dustugune gore zaradasin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5