İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold'daki paranizi size en yakin ATM'den aninda cekebilirsiniz...

globbiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhabalar,
E-gol son zamanlarda baya pöpüler olmaya başladı sanırım burada.Bu konuda çok işinize yarıyacağını düşündüğüm bir olay var.Hemen anlatayim:

CashCards dünya çapında 100.000 üyesi bulunun bir exchange firması.Yaptıkları iş oldukça basit.Kullanıcılarına sattıkları ATM kartlar dünya çapında 600.000 ATM de geçen bir kart.Bu kart ile ATM'lerden para çekebilir veya mapazalarda alışveriş için kullanabilrisiniz.İlk olarak yapmanız gereken Cashcards'a bedava üye olmak.Daha sonra bir ATM kart satın almak.Daha sonra CashCards'a çeşitli yollarla para transfer etmek.Hesabınıza sadece e-gold'dan değil banka yolu ile de para yatırabilirsiniz.Tabiki en hızlı olanı e-gold ile yatırmak.Son olarak CashCards'daki paraınızı anında ATM kartınıza transfer etmek ve size en yakın ATM den cekmek!!Şahsen ben bu firmayı 1.5 seneden beri kullanıyorum.Tüm kazandığım paraları e-gold da topluyor daha sonra CashCards'daki ATM kartıma aktarıyorum.Şu ana kadar banka olarak evime en yakın banka Akbank'oldugundan onu kullandım ve ATM'lerinden hiçbir sorun yaşamadan anında paramı çektim.Sizde eğer çekle,banka transferleri vs.. uğraşmak istemiyor, anında paranızı avuçlarınızda görmek istiyorsanız CashCards'ı öneririm.CashCards'ın şu anki fiyatı 59 $.Kargo+aktivasyon bedeli ile toplam =79$'a geliyor..Komisyom ücretleri ise oldukca makul:

59$ yıllık servis ücreti(kartı aldgığınızda ilk seneyi ödemiş oluyorsunuz)
Aylık 5$ servis ücreti.
Uluslararası ATM çekimlerinde veya alısverislerde $5'lık masraf.
E-gold'dan CashCards'a transfer %1 komisyon.

Ayrıca E-gold'a da %3 gibi gayet uygun bir komisyon ile para transfer ediyorlar.Bu çeşit birkaç firma daha var faket kesinlikle en güvenilir ve sistemi en iyi oturmuş şirket burasıdır.Bu sistemi PayPal kullanan arkadaşlarda kullanabilir ancak PayPal'dan e-gold'a paralarını çevirebilecekleri bir yer bulmaları lazım.Birde üyelik sistemleri de var.Üye yaptığınız her kişiden ATM kart satın aldıkları taktirde 20$ kazanıyorsunuz.Size aşağıda vereceğim link kendi linkimdir.Kartın masrafını bi miktarda olsa azaltmak için benim verceğim linkten üye olup kartı alan arkadaşlara üyelikten gelen kazancımın %50'sini teklif ediyorum.Yani kartı satın aldığınızda benden 10$ geri alıcaksınız :)Sanırım iyi bi teklif.Şu an için CashCards hakkında anlatacaklarım bunlar.BU konuda herhangi bir soru varsa memnuniyetle yanıtlamaya calışırım.Herkese bol kazançlar...

http://www.cashcards.net/rep/42580

globbiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uye olan arkadaslar kontak bilgilerinizi hesabimdan görebiliyorum.Karti satin alma isleminiz bittiginde e-gold numaranizi bana verirseniz 10$'1 hesabiniza yollarim...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
egold

arkadaşlar herşey iyi hoş ama egold a nereden kazandığımız paraları aktarabiliriz hangi sponsorlardan yanİ?

P

Parae

Misafir
e-golda genelde oku kazan , tıkla kazan gibi GPT sistemlerinden para yatırılmakta ...

globbiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt Parae'nin dedigi dogru ama bu aralar e-gold a ödeme yapan sponsorlar çogaldi.Bana göre e-gold paypal veya diger sistemlerden cok daha iyi.Bu arada yasakpara siteleri de e-gold a ödeme yapiyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5