İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-gold'unuzu TL ye çeviriyorum!!

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese selamlar,

Bugünden başlamak üzere sınırlı bir süre boyunca e-goldunuzu TL olarak banka hesabınıza yollayabilirim...
ödemeleri günün döviz kuru üzerinden ve hiçbir kesinti yapmadan göndermeyi garanti ediyorum...

* Bir seferde 10 dolardan az ve 100 dolardan fazla transfer yapılmayacaktır.
* Eft kabul edilir,sadece TL hesabı olması gerekmektedir.
* Bu servis yine burada ilan edilecek tarihe kadar sürecektir.

iletişim;
MSN: [email protected]

onefan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer istek olursa e-gold'unuzu moneybookers'lada komisyonsuz takas edebilirim.

M

malatyasporlu

Misafir
bu nedir yahu millet son güblerde bie e-gold olayı bir e-gold olayı Allah Allah bilmediğimiz bişeymi var acep ? bilgilendiren olursa seviniriz...

H

hibrahim

Misafir
valla ben komisyon falan almadan egoldu ytl ye çeviririm kampanya falan yok en azından 1-2 kişininkini çeviririm:) nede olsa benimde egolda ihtiycaım var her bankaya yollayabilirim isterse 1$ olsun:)havale masrafı yok nede olsa akbank da hadi bekliyom 1$ da olsa 10$ olsa bedava(bedava derken benim egolduma ulaşan $ kadar egold kesinti yaparsa bilemem:)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) hadi bakalım bende alıyorum e-gold :) varsa e-gold unu tl ye çevirmek isteyen buyursun gelsin :)

H

hibrahim

Misafir
:) hişşt çekil aradan:) ben üstüne para vericem yakında:)

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla... üste para veren warsa ben her zaman hazırım:)
e-gold satılır... %15 komisyon
e-gold alınır.... %15 komisyon
paypal satılır... %15 komisyon
paypal alınır... %15 komisyon
Tüm satışlar banka havalesi/EFTsi, e-gold, paypal arasında gerçekleştirilebilmektedir arkadaşlar... Anlaşılan alım işlemlerinde komisyonsuz çalışan arkadaşlarla atışabilmeme imkan yok gibi :) Ama yine de bilenler bilir sorunsuz komisyon çevrimi yapmaktayım :)

H

hibrahim

Misafir
ayhan %15 le alıon %15 le satıon %30 oluyor çok istiyosun be:) alınır kısımlarında rakibim egolda komisyon istemiyorum tabi ihtiyacım kadarıyla :) ondan sonra ayhan gidebilirsiniz:)
ayhan kaynaklar kısır döngüylemi geliyor yoksa gelirin varmı birde birşey sorucam
şimdi bu egold normal de cc ile exchange yapılmıyor peki bu egol en başta nasıl başladı egold mu verdiler bedavadan:) yani kaynak ne gerçekten merak ediyorum..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
%15 büyük rakam bence de.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%15 +%15=%30 keske olsa ama durum bu degil açikcasi... Genelde benimle irtibata gecenler benden paypal-->banka hesabi degisimi için irtibata geçiyor yoksa banka-->paypal talebi hiç gerçeklesmedi... Son zamanlarda e-gold talebi de gelmekte ama bu talepte tek yonlu... panka hesabi-->e-gold talebi var ama tersi bir talep hiç almadim yani %15 kazanclar sadece tek yonlu gerçeklesti diyebilirim. Yine de cift yonlu taleplere her zaman açigim :) Ben paypal, e-gold arasinda komisyon isini yapan birisi degilim. Yani benim ana gelir kaynagim degil ve olmayacakta hicbir zaman.. Sadece talepleri karsilarken ufak bir istek... :) Kaldi ki bu degisimi yapanlar bu paraya genelde acil ihtiyaç duyanlar ve/veya %15'ten daha karli bir kazanç nedeni ile bu ise girenler. Dolayisi ile kayiba ugradiklarini sanmiyorum çok fazla...

Ibrahim,
Kaynaklar standart degil genelde gez kazan, oku kazan, tikla kazan veya exchange yolu ile gelmekte bana... Bu arada e-gold satin alabilecegin sitelerde mevcut aslina bakarsan ama komisyon oranlari %10 ile %30 arasinda degisim göstermekte... Benden %15 ile degisim yapilacagina %10 ile bu sitelerde kullanilabilir belki ama bu sitelerin hiçbirisi turk bankalarina Swift yapmayan yurt disi siteleri oldugundan %15, bu sitelerin uyguladigi komisyon yaninda çok hafif kalmakta emin olabilirsin... Tabii Türkiyede de %10 ve %15 arasi çalisan arkadaslar mevcut artik karar ihtiyaç sahiplerinin...
Neyse arkadaslar... Teklifim gecerli... %15 ile her türlü degisim için halen acigim :)
Herkese bol kazançlar...

Cracker162

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Bozuyorum E-gold komisyonsuz. admin(at)haberguvercini.net ekleyiniz.

A

a.ışık

Misafir
e-gold'larınızı alacağım!

1 $ egold = 1.25 ytl (sabit!) *çok yakında ;) (*yaklaşık 10 gün sonra..)

Cracker162

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Bozuyorum E-gold komisyonsuz. admin(at)haberguvercini.net ekleyiniz.

Cracker162

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Komisyonsuz E-gold, Liberty, Webmoney Bozulur

Komisyonsuz E-gold, Liberty, Webmoney Bozulur. admin(at)haberguvercini.net ekleyiniz. Satışları İse %15 Komisyonludur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5