İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru E-posta onayı yapmayan üyeler otomatik olarak forumumuzdan silinecektir

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sevgili üyeler,
Şu ana kadar e-postasını doğrulamamış olan yaklaşık 4200 üyemiz forum veritabanımızdan silinmiştir.
Bundan sonra da forumumuza üye olacak kişilerin 7 gün içerisinde e-posta onayını gerçekleştirmemesi durumunda üyelikleri yüklemiş olduğumuz bir eklenti aracılığıyla otomatik olarak silinecektir.
E-posta adresini doğrulamayan üyelerimizin forumdaki konulara mesaj yazma veya forumda yeni bir konu açma hakkı yoktur.
Daha temiz bir forum olma yolunda emin adımlarla.
Yaptım oldu. :elleme

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
adamın köküsün.

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
K.D olucak ama şu iyinet fixed temasını paylaşmayı düşünmüyor musunuz:hihi:

Ekleme: K.D olucak ama şu iyinet fixed temasını paylaşmayı düşünmüyor musunuz:hihi:

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Davetiye yolunda bir adım mi yoksa?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben ce de 3 kişi olsun adam gibi kişiler olsun. dolandırıcılar cirit atıyor iyinette.

ayrıca dolandırıcı açığa çıkarıyorum konu açıyorum modlar konuyu siliyor ya da kilitliyor ne hikmetse .biz millet dolandırılmasın diye uğraşırken mod bey konuyu yanlış yere açtının derdinde. doğru yere açınca da onaylanmıyor ve millet dolandırılmaya devam ediyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben ce de 3 kişi olsun adam gibi kişiler olsun. dolandırıcılar cirit atıyor iyinette.

ayrıca dolandırıcı açığa çıkarıyorum konu açıyorum modlar konuyu siliyor ya da kilitliyor ne hikmetse .biz millet dolandırılmasın diye uğraşırken mod bey konuyu yanlış yere açtının derdinde. doğru yere açınca da onaylanmıyor ve millet dolandırılmaya devam ediyor.

Ya küfürlü konu açıyorsunuz ya da kanıtları koymuyorsunuz.
Herkes burada şu dolandırıcıdır diye konu açarsa işimiz iş.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben konumu açıyorum kanıt da koyuyorum adam savunmaya bile gelmiyor kendisini

vallahi madem burdasın ben sana bişey daha söyliyeyim bir mod eski hesapları alıp alıp milleti dolandırıyormuş elimde kanıt yok ama modlarını bir gözden geçir bence.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63

vallahi madem burdasın ben sana bişey daha söyliyeyim bir mod eski hesapları alıp alıp milleti dolandırıyormuş elimde kanıt yok ama modlarını bir gözden geçir bence.
Bahsettiğim konu da bu.
Şimdi de bir modu asılsız yere suçluyorsunuz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bende dolandırıcı kişiyle yapılan msn konuşmaları kayıtlı. kaç kişi oldukları nasıl çalıştıkları vs hepsini anlattı. en son blade78 nickini nasıl çalındığı akabinde nasıl bir başkası dolandırıldığı konuda yazıyor. öyle bir karışıkki durum arapsaçı yanında melek gibi kalır vaziyette yani.

en son açtığım dolandırıcılık konusu mesela adam bana telefonnumarası verdi senin mi dedim ara konuşalım dedi. googlede aratınca o numarayla ilgili bir sürü dolandırıcılık konusu çıkıyor adam beni msn den engelliyor sonra açtığım konuya gelip kendisini savunmuyor bile.

gerçi banlansa ne olacak 5 dakika sonra yeni bir hesapla gelecek geriye.bence tc no ile onaylı üyelik ya da telefon onaylı vs yapın belki ilk zamanlarda millet azalır alexa değeriniz geriler ama ilerleyen süreçte kazanan siz olursunuz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Bu yaptığınız büyük bir suçlamadır. Kanıt ve isim belirtmezseniz, buradaki kişileri zan altında bıraktığınız için süresiz banlayacağım sizi.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
banlayıp banlamamnız çok da önemli değil.zaten o legalparayı yazarken de söyledim elimde kanıt yok. sadece burda cirit atan birisi bana

" banlasalar ne olacak iyinette binlerce hesabım var "dedi

ben de nasıl açtın o kadar hesabı dedim. eski kullanılmadık hesapları hekliyorum dedi. ben de vbulletini hekleyemezsin falan deyince mod arkadaşım var dedi. daha çok şey konuştuk da gerek yok anlatmaya.belki yalan söyledi belki doğru.

sonuç olarak : bir dolandırıcı tayfası var yeni hesap açıyor bunlar belli.bazıları da eski üyelikler ama arkasında hep aynı telefon numaraları aynı isimler bu adamlar çıkıyor. bir sene öncesinden 100lerce hesabı açıp şimdiye kadar bekletemeyeceklerine göre doğruluk payı bence var.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
banlayıp banlamamnız çok da önemli değil.zaten o legalparayı yazarken de söyledim elimde kanıt yok. sadece burda cirit atan birisi bana

" banlasalar ne olacak iyinette binlerce hesabım var "dedi

ben de nasıl açtın o kadar hesabı dedim. eski kullanılmadık hesapları hekliyorum dedi. ben de vbulletini hekleyemezsin falan deyince mod arkadaşım var dedi. daha çok şey konuştuk da gerek yok anlatmaya.belki yalan söyledi belki doğru.

sonuç olarak : bir dolandırıcı tayfası var yeni hesap açıyor bunlar belli.bazıları da eski üyelikler ama arkasında hep aynı telefon numaraları aynı isimler bu adamlar çıkıyor. bir sene öncesinden 100lerce hesabı açıp şimdiye kadar bekletemeyeceklerine göre doğruluk payı bence var.

Şimdi siz bir dolandırıcının lafına inandığınızı mı söylüyorsunuz? İnsanları karalamak çok kolaydır. Ayrıca herkes kendi hesabından sorumludur. Birileri hesaplarını çaldırıyor diye, biz sorumlu tutulamayız.
Bu ilk ve son uyarımdır size. Kanıt olmadan hiç kimseyi suçlamayın. Hele ki, tüm işlerini bırakıp, burada sizlere yardımcı olmaya çalışan kişileri asla!
Bizler elimizden geleni yapıyoruz. Çoğu şikayet konusu kanıt olmadan açılıyor. Mahkemeye bile gittiğiniz de, size ilk olarak " Delilin varmı? " diye sorarlar. Yoksa takipsizlik kararı verilir.
Delil sunulan konular da, şikayetçi olunan kişiyi konuya çağırıyoruz. Mahkemeler de savunma hakkı verir. Fakat gerekli süre de savunmasını yapmazsa, siteden uzaklaştırılıyor zaten.
Kısacası, dolandırılmak da dolandırılmamak da sizlerin elinde. İyice araştırın öyle ticaretinizi yapın.
Neyse konu daha fazla dağılmasın. Umarım vermek istediğim emsaj alınmıştır. Hayırlı geceler.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu tür onaylanmamış üyeler bir uyarı görüyor değil mi? arada kaynamıyalım :)

Paratoner1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru olmuş forumu şişiren ve kullanılmayan üyelikler silinmeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5