İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e ticaret b2b site alınacaktır

lamokar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,
1-Satılık e ticaret sitesi en az ingilizce türkçe dil desteği olan .
Örnekle alibaba ,ec21, tarzı bir site alınacaktır ilgilenenler [email protected]
adresine mail ile fiyat bildirmesi ve demo göstermesini rica ediyorum.(seo ayarları olan)
2-Ayrıca bayi paneli olan seo ayarları mevcut bir e ticaret sistemi bunda üç dil istiyoruz ingilizce,türkçe,arapça(ingilizce ve türkçe olanlarda değerlendirilir.

Talep ettiğimiz ürünlerinizi açık kaynak kodlu cd halinde talep edeceğim ve uygun görülen tekliflerinizin tamamına geri dönüş olumlu yada olumsuz yapılacağını bildirir makul ve mantıklı fiyatlar vermenizi rica ederim .

(istanbul ilk tercihlerimizdendir)

lamokar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar uygun fiyat talep ediyorum lütfen uçmayın .

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hocam alibaba gibi bir sistemi hemde açık kaynak koduyla bulmak uçmaktır asıl. Tavsiyem yazılım firmalarıyla irtibata geçmenizdir. Bende çok aradım hazır bir şeyler ama çok yavan çalışmalara ulaşabildim, şimdi oturdum kendim yazıyorum mecburen.

lamokar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Darkart hocam ilgine alakana teşekkür ederim . Devturk iletişime geçeceğim

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Orta düzey ve üstü bir Ajans ya da Yazılım Firmasının altından kalkabileceği bir iş takribi bütçesi 25Bin USD civarlarında lakin bu parayı kim yatırır tartışılır.

Forumlardan free çalışan arkadaşlar 1000TL civarlarına yapabilirler, lakin yapabilierler sadece.

Daha az bütçe ile kaliteliyazılım elde etmek için ya free sistemlerden ya da kiralama yöntemiyle temin etmeniz faydalı olacaktır.

Şansınız ve Kazancınız Bol Olsun

lamokar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasan yıldız bey teşekkür ederim paylaşım için . İşlerinizde hayırlı kazançlar dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5