İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Domainleri

ahturkoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ,

İki genç arkadaş kendi işimizi kurmaya karar verdik ve belli iş birimi ve çevremize istinaden farklı tarzda bir eticaret sistemi kurmaya karar verdik çoğu işlemi tamamladık fakat tek eksiğimiz guzel bir isim ve bunun içinde belli başlı bir bütçe ayırdık gerçekten önem veriyoruz ortalama 1 aydan beri aralıksız isim arıyoruz bir kaçtane bulduk fakat 60 bin den 200 bin dolara kadar fiyat söyledikleri için alamadık :) sadece bir kaçtane şartlarım olucak eğer bu şekilde bir alanadı mevcut ise veya aklına gelen güze isimler var ise alınmış olabilir onlarında sahibini bulup konuşabiliriz :)

1-Okunduğu gibi yazılması,yazıldığı gibi okunması :) ( türkçe karakter olmasın )
2-Cok uzun olmasına gerek yok en fazla iki kelime
3-Orjinal olmasını istiyoruz marka havasını versin cokucuz.com enucuz.com gibi içerisinde alışveriş ucuzluk firsat gecen tarzda bişi değilde , moda-vitrin-depo-dolap-vip gibi kelimelerin olması veya daha orjinal kelimelerin olmasını istiyoruz-
4-iki farklı konsept olduğu için tek isim yada iki tane isim onerebilirsiniz biri kampanya tarzı private shopiing gibi olucak ama arayuz falan baya farklı dusunduk insanların markafoni trendyollar ile kıyaslanmasın diye kıyafet takı satışları için birde teknolojik ürünler satılacagı iki konsept olusturduk.

Sizlere şimdiden ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bende kurmayı düşünüyorum fakat isim için masrafa girmenize gerek yok :) güncel satış sitelerinin ismine bakarsanız ilham gelebilir

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
DevPazarKucuk.jpg

Satılık e-Ticaret Domainleri

ahturkoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kurmayı düşünüyorum fakat isim için masrafa girmenize gerek yok :) güncel satış sitelerinin ismine bakarsanız ilham gelebilir

Dediğiniz doğru ama baya bir domain alınmıs yani :) eticaret üzerine aslında baya takip ediyorum hem geziyorum hemde dusecek olan domainleri takip ediyorum fakat kafama uygun bulamadım.

talha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

e-ticaret, private shopping, indirim sitesi gibi bircok kategoride etkili ve orjinal domain arayan arkadaslara portfoyumu paylasmak isterim,

www.theottomantrade.com/domain

adresinden portfoyumuze ulasabilirsiniz.

Saygilar

E-DesignStudio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ,

İki genç arkadaş kendi işimizi kurmaya karar verdik ve belli iş birimi ve çevremize istinaden farklı tarzda bir eticaret sistemi kurmaya karar verdik çoğu işlemi tamamladık fakat tek eksiğimiz guzel bir isim ve bunun içinde belli başlı bir bütçe ayırdık gerçekten önem veriyoruz ortalama 1 aydan beri aralıksız isim arıyoruz bir kaçtane bulduk fakat 60 bin den 200 bin dolara kadar fiyat söyledikleri için alamadık :) sadece bir kaçtane şartlarım olucak eğer bu şekilde bir alanadı mevcut ise veya aklına gelen güze isimler var ise alınmış olabilir onlarında sahibini bulup konuşabiliriz :)

1-Okunduğu gibi yazılması,yazıldığı gibi okunması :) ( türkçe karakter olmasın )
2-Cok uzun olmasına gerek yok en fazla iki kelime
3-Orjinal olmasını istiyoruz marka havasını versin cokucuz.com enucuz.com gibi içerisinde alışveriş ucuzluk firsat gecen tarzda bişi değilde , moda-vitrin-depo-dolap-vip gibi kelimelerin olması veya daha orjinal kelimelerin olmasını istiyoruz-
4-iki farklı konsept olduğu için tek isim yada iki tane isim onerebilirsiniz biri kampanya tarzı private shopiing gibi olucak ama arayuz falan baya farklı dusunduk insanların markafoni trendyollar ile kıyaslanmasın diye kıyafet takı satışları için birde teknolojik ürünler satılacagı iki konsept olusturduk.

Sizlere şimdiden ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

Merhabalar.

Aklınıza yatarsa bittibitiriyor.com ve bittibitiriyor.net domainleri satılıktır özel mesaj atabilirsiniz.

fel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 ay olmuş hayellerinden vazgeçmiştir Hizlial.in indirimliall.com 600 tl

talha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Onerisi

Merhaba,

www.theottomantrade.com/domain adresinden portfoyumuzdeki domainleri inceleyebilirsiniz, ornek;

Emodaevi.com
TrendEvi.com
EnZevkli.com
EnSezon.com
EnGiyim.com
CokModel.com
724vitrin.com
TrendMerkez.com
HemenAvm.com
HepsiAvm.com
Superesya.com
EnDukkan.com
AlisverisBul.com
YeniFashion.com

sefirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satılık e ticaret domainleri

merhabalar;

elimde 2 adet domain ve php site satılıktır

indirimleriizle.com

e-ticarettedarik.com

detaylar için yazın

buldunuzmu domain

GhotSword

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonbahara özel fırsatlarla karşınızdayiz. https://www.evalemi.com ailesi olarak Korkmazın tüm ürünlerinde Tam 50% varan indirimlerle karşınızdayız. evalemi.com size özel bu sunumu öne sürmekte. Evet yanlış duymadiniz tam 50% indirim. Korkmazın Her ürüne. .Beğendiğiniz ama alsam mı diyerek kararsız kaldığınız tüm Korkmaz ürünlerinde 50% indirim sizleri bekliyor. Artık düşünmeden alış veriş yapabileceksiniz. Bu fırsat kaçmaz. Kış mevsimine özel yeni bir tasarımın tam zamanı hemde etiketin yarısı. Sadece . https://www.evalemi.com da Haydi hanımlar fırsatı kaçırmayın yarı yarıya alacağınız bu fiyatla alacaginiz tum urunler size tam bir mutluluk versin.

conioi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PCMAGAZASI.COM

pcmagazasi.com domainimi satıyorum, akilda kaliciligi yuksek, kisa sayilabilecek bir domain. E-Ticaret, online magaza sitesi, ilan sitesi ve pc satis sitesi icin gayet uygun... Sadece 1500 TL.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5