İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-ticaret Önerisi

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

E-ticaret yapmak istiyorum, netten satabilecegim ürün veya ürünler arayışı içindeyim bana tavsiye edebileceğiniz iyi kazandıran ürünlerler varmıdır..

Pazar türkiye veya yurt dışı olabilir...

Teknik alt yapı olarak hiç bir eksiğim yok sadece üründe karar verip çalışmaya başlamam gerek.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende aynı arayış içindeyim, adet fiyatı olarak 20 usd ile 100 usd arasında olan ilgi çekici şeyler güzel kazandırıyor.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Elektronik eşya derim.
Tabi piyasa altı satılacaksa.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pazarlamasını bildikten sonra internet üzerinden satamayacağın hiçbirşey yok.

Yeterki pazarlamasını, reklamını iyi yap.

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıdığım biri internet üzerinde ilaç satışı yapıyor ve çok iyi kazanıyor..

Türkiyenin malum şartlarından dolayı ucuz ilac alıyor ve bunu batı ülkelerine net üzerinde satıyor. İlac satışı yasal olmadığı için gerek lojistik ayağında gerek reklam ayağında çeşitli zorluklarla karşılaşıyor.. Risk büyük kazanç ise daha büyük..

Bana pek ahlaki gelmediğinden daha iyi ve yapabileceğim fikirler arıyorum ...

Yükte hafif pahada ağır ve ecnebilerin çoğunlukla tercih edebileceği ürünler üzerinde yoğunlaşmak istiyorum..

Ne olabilir acaba ........

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
halı , kilim,türk kahvesi tesbih, nazarboncuğu. böyle bir " türk paketi " yap
ben bir ara denedim. 10 hediyelik eşyadan oluşan bir paket oluşturdum. 399 $
kimse almadı. Google a reklam bile vermiştim.siteyi kapattım :D

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim tavsiyem bilginiz var ise Elektronik Hobi sitelerinden bulabileceiğiniz Devre şemaları ile yapabileceğiniz. Elektronik Hobi eşyaları olabilir. Bunların baskı devrelerini bulunduğunuz bir ilde ki bir elektronikçiye yaptırabilirsiniz. Çok ucuz maliyetlede üretip istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Örnek olarak El yapımı projeksiyonlar , El yapımı Alarm sistemleri vs ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5