İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Satış Scripti..Aradığınız Herşey Mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kullandığım bi script var(ücretsiz) gayet memnunum aslında başka bir siteme bunu düşünebilirim ama buradan veremeseniz bile referans siteniz varsa özelden yazarmısınız?

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir adet daha satılmıştır.alan arkadaşımıza hayırlı işler bol kazançlar dilerim. :harika:

saygılarımla.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 adet daha satılmıştır.alan arkadaşlara Allah bol kazanç ve hayırlı işler nasip etsin inşallah.

saygılarımla.

dizaynturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;
Scriptten Almak İstiyorum.. Ref. Site Linki ve Admin Panel Demosu Görebilir miyim..İyi Çalışmalar

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende script'i almak istiyorum Lütfen Ö.M ile hesap numaranızı bildiriniz.

mesibra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 tl mi 150 tl mi ? konu basliig 100 diyor simdi 150

[email protected]

1 adet satin alacagim yanliz yurt disinda oldugumdan sormak zorundayim isvece dil dosyais var mi swedihs

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba.arkadaşlar şuanda 4 adet satılan ve hazırlanmayı bekleyen site var.oyüzden bir hafta kadar yeni bir sipariş almayacağım,alan kişilerin işlerini düzgün yetiştirebilemem için.anlayışınız için teşekkür ederim.

ayrıca sistem modüllerini eklerken sadece türkçe yüklediğim için şuanda türkçe dışında bir dil seçeneği ile çalışmayan modüller olacaktır.(oscommerce in orjinali bir çok dil seçeneğini destekler) buyüzden sadece türkçe dil seçeneği mevcuttur desem doğru bir cevap olacakdır.

fiyat olarak ise 150 tl den satıryordum.fakat bu aralar elim darda olduğu için 100 tl ile satışa devam ediyorum...sahibinden sitesinde kredi kartı ilede satın alabilirsiniz.orada da ilanım mevcut.

elimdeki işleri bitirirbitirmez buradan satışın devam etttiğini bildiririm.
anlayışınız için teşekkür ederim.saygılarımla.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bütün iyinet forum ailesinin yeni yıllarını kutlar güzel sağlıklı bir yıl geçirmelerini dilerim.satışlar aktiftir.

saygılarımla.

Fiyat :100 TL

Demo adresi : www.demovitrini.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5