İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-ticaret Scripti Uygun Fiyat'a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
is for you, bunun zaten ücretsiz olduğu söyleniyor? Açıklama yapar mısın lütfen.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
is for you, bunun zaten ücretsiz olduğu söyleniyor? Açıklama yapar mısın lütfen.

script olarak ücretsiz lakin temaları paralı ve temaları script fiyatında benimde vericeğim paralı tema ve sistemi ayarlanmış tüm modifiyeleri eklentileri yüklenmiş şekilde + kurulumu yapıcağım...

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tema paralı? Kimi kekliyorsun kardeşim sen? Sana link veriyim;

http://forum.opencart-tr.com/thread-737.html

Temaya iki üç buton ekleyince o tema senin olmuyor ve satamıyorsun. Git önce temanın yapımcısı OpenCart-TR adminlerinden iznini al sonra gel. Moderatörler bence konu kkilitlenmeli.

Saygılar

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Ücretsiz yazılımdır. Ama denildiği gibi teması ücretlidir sadece oda isteğe baglıdır.

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ücretsiz yazılımdır. Ama denildiği gibi teması ücretlidir sadece oda isteğe baglıdır.

fRtkmR kardeşim opencart türkiye destek forumlarında bu tema ücretsiz olarak verilmekte. Verdiğim linkten bak. Arkadaş ne yapmış yine opencart türkiye destek sitesinde verilen flash ürün listelemedir v.s. modül / eklentilerini siteye kurmuş satıyorum diyor. Bu işte bir abeslik söz konusu.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tema paralı? Kimi kekliyorsun kardeşim sen? Sana link veriyim;

http://forum.opencart-tr.com/thread-737.html

Temaya iki üç buton ekleyince o tema senin olmuyor ve satamıyorsun. Git önce temanın yapımcısı OpenCart-TR adminlerinden iznini al sonra gel. Moderatörler bence konu kkilitlenmeli.

Saygılar
Güzel kardeşim kimseyi keklemiyorum ben bunu 57 tl'ye aldım gittigidiyorda satan birisinden,paralı olarak biliyorum temayı,kimseyi keklediğimiz yok..

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamam güzel kardeşim sen kendini avutmaya devam et. Sana şunu söyleyim bu ücretsiz temayı sana sattırmazlar, satamazsın bu sitede. Diyorsanki ufak tefek değişiklikler yaptım satacağım ona da hakkın yok. Yinede sorun değil temanın aynı şekildeki olanını ben bedavaya veriyorum. İsteyen ulaşssın bana.

Ayıptır yapmayın etmeyin.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam güzel kardeşim sen kendini avutmaya devam et. Sana şunu söyleyim bu ücretsiz temayı sana sattırmazlar, satamazsın bu sitede. Diyorsanki ufak tefek değişiklikler yaptım satacağım ona da hakkın yok. Yinede sorun değil temanın aynı şekildeki olanını ben bedavaya veriyorum. İsteyen ulaşssın bana.

Ayıptır yapmayın etmeyin.
Arkadaşım ne avutucam kendimi diyorumki sana ben 57 tl'ye aldım ki temasınıda ücretli biliyordum yalanmı söyleyeceğim ya hayret bişey.Hatta ayakkabı mağazamızın diğer ortağı gelsin onda gittigidiyordaki satış konu linki vardı onu vereyim incelersin...

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşım ne avutucam kendimi diyorumki sana ben 57 tl'ye aldım ki temasınıda ücretli biliyordum yalanmı söyleyeceğim ya hayret bişey.Hatta ayakkabı mağazamızın diğer ortağı gelsin onda gittigidiyordaki satış konu linki vardı onu vereyim incelersin...

Yukarıda temanın ücretsiz olarak sunulduğu link verilmiş.

Kendi yediğin kazığı başkalarından mı çıkartmak istiyorsun anlamadım.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yukarıda temanın ücretsiz olarak sunulduğu link verilmiş.

Kendi yediğin kazığı başkalarından mı çıkartmak istiyorsun anlamadım.

ne adamsınız siz ya varya bazı insanlara anlatmak zor oluyo anlayış kıtlığınmı var arkadaşım üstüne basa basa söylüyom hatta bak büyük harfle yazıcam TEMAYI PARALI DİYE BİLİYORDUM şimdi anladınmı kardeşim...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Konu başlığı
E-ticaret scripti uygun fiyata değilde,,,,
Open cart kurulum+tema 40 tl deseniz atıyorum hiçbir sorun yok.Zira herne kadar bu script bedava da olsa kurulumunu bilmeyenler ücretli kurdurmak isteyebilir.Bunun yasak oldugunu düşünmüyorum .tıpkı wordpress gibi ücretli opencart kurulumu şeklinde bir konu olur .

Bence konu başlığını ve içeriğini değiştirirseniz bir sorun kalmaz:)

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu başlığı
E-ticaret scripti uygun fiyata değilde,,,,
Open cart kurulum+tema 40 tl deseniz atıyorum hiçbir sorun yok.Zira herne kadar bu script bedava da olsa kurulumunu bilmeyenler ücretli kurdurmak isteyebilir.Bunun yasak oldugunu düşünmüyorum .tıpkı wordpress gibi ücretli opencart kurulumu şeklinde bir konu olur .

Bence konu başlığını ve içeriğini değiştirirseniz bir sorun kalmaz:)

konu başlığını düzeltebilme yetkim yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi