İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-ticaret sitelerimize ürün ekleyebilecek takım arkadaşları aramaktayız.

SeoLabs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. E-ticaret sitelerimize ürün ekleyebilecek, daha önce e-ticaret yazılımları kullanmış (opencart/cscart gibi.) SEO açısından tecrübesi olan arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.

1000 Ürün ekleme başı fiyatlarınızı ve koşullarınızı Özel mesaj yoluyla bize iletebilirsiniz. Firma ile çalışacağınız için ücret ödemeleri konusunda kesinlikle bir sorun yaşamazsınız. İş uzun ömürlüdür.

37numara_basak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

ben www.37numara.com sitesinin web sorumlusuyum ayrıca birço sitenin ürünlerini ekliyorum akşamları.sanırım ilanınız eski bir tarihin ama halen ihtiyacınız varsa sizinle çalışabılırız.İstanbulda ikhamet ediyorum.hem okuyorum hemde çalışıyorum bu sitenın şubelerınde .dönüş bekliyorum

teşekkurler,
Başak ALTUNTEN

SeoLabs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

ben www.37numara.com sitesinin web sorumlusuyum ayrıca birço sitenin ürünlerini ekliyorum akşamları.sanırım ilanınız eski bir tarihin ama halen ihtiyacınız varsa sizinle çalışabılırız.İstanbulda ikhamet ediyorum.hem okuyorum hemde çalışıyorum bu sitenın şubelerınde .dönüş bekliyorum

teşekkurler,
Başak ALTUNTEN

PM ile özel iletişim bilgilerinizi yollarsanız sizinle iletişime geçebiliriz.

herdaim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

teşekkurler,
Başak ALTUNTEN

hala ürün girme işi yapıyomusun?bana da lazım da ürün girecek arkadaşlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5