İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-ticaret siteniz var, ürünleri nereden alacağınızı mı bilmiyorsunuz?

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
E ticaret siteniz var ama;

Ne ürün satacağınızı mı bilemiyorsunuz?

Peki, ne satacağınızı buldunuz, konseptinizi belirlediniz ama ürünleri nereden temin edeceğinizi mi bilmiyorsunuz?

Sizlere batangemi , bitenekadar ve indirdik'in de alışveriş yaptıkları 50 farklı tedarikçilerini sunuyorum!

Son yıllarda e-ticaret pazarının hızla ve giderek daha da büyümesi eminim pek çoğunuzun dikkatini çekmiştir. Bunu farkeden bir okadar kişi de bu piyasaya girmek istemiş, kendi fikirlerini, projelerini üretmiş, sitelerine kadar kurulumunu tamamlamış fakat ithalat ve imalat ürünlerinin temini ve tedariği konusunda sıkıntı yaşamıştır.

Bu e-bookta benim size yardımcı olacağım konu da budur.

Sizlere, sitelerinizde ziyaretçi ve müşterilerinize sunabileceğiniz, 50 firma ile 10000'den fazla çeşit ürüne ulaşabileceğiniz portföyümü paylaşıyorum.

Bu ebook ile hangi kategorilere sahip olacaksınız?
-Oyuncak
-TV Ürünleri
-Kozmetik
-Hediyelik Eşya
-Ev Gereçleri
-Takı-Aksesuar
-Dekoratif Ürünler
-Gadgetlar
-Elektronik
-Outdoor
-Av Malzemeleri
-Müzik Aletleri
-Şaka Malzemeleri
-Züccaciye
-Hırdavat
-Kırtasiye

12 Sayfa dolu dolu ithalatçı, imalatçı, tedarikçi. Ürün gamları, telefon numaraları, adresleri ve web siteleri ile beraber.

Sadece 19.90 TL!

Ve Anında Teslimat!

Not : Bu ebook'u satın alanlar çıkacak olan ikinci ebook'a %50 indirimli sahip olacaklar!
Ödeme : Garanti & Misli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5