İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Sitesi kurmak istiyorum.

Defne Demir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meraba arkadaşlar kozmetik satışı yapıyorum işimi e-ticarete taşımak istiyorum bildiğiniz e-ticaret firması varsa yardımcı olabilirmisiniz ?

guneydesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SHOPPHP E-Ticaret işinde gayet başarılı bir firma tavsiye edebilirim web sitelerini incele paket içerikleri ve ücretleri çok uygun istediğin hosta kurabiliyorsun kuramıyorsan senin adına kurulum yapıyorlar sana sadece ürün eklemek kalıyor www.shopphp.net

Defne Demir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba daha önceden bir e-ticaret sitesi kurmak istediğimi söylemiştim.Çok şükür sitemi kurdum siz de arıyorsanız diye söylüyorum Rgs Yazılım firmasıyla anlaştım. Güzel bir site tasarımım var yavaş yavaş satışlara başladım.

Sağolsun teknik destekteki arkadaşlar çok yardımcı oldular. Eğer siz de eticaret sitesi kurmayı düşünüyorsunuz Rgs ye bir göz atın derim.

Fiyatlar da olduça normal http://rgsyazilim.com/e-ticaret-paketleri/ buradanda bakabilirsiniz.

alicaliskann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-ticaret sitemi yılmazgrub.com firmasına yaptırmıştım. Hiçbir sorun yaşamadım. Adamlar bu işi biliyorlar. Piyasadaki bir çok firmadan kaliteli tasarımları var. Tavsiye ederim. Fiyatlarıda kaliteside çok iyi. Birde grimor diye bir şirket var. Ama onların fiyatı çok yüksek. Parası olan grimora yaptırabilir.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

e-ticaret sitemi yılmazgrub.com firmasına yaptırmıştım. Hiçbir sorun yaşamadım. Adamlar bu işi biliyorlar. Piyasadaki bir çok firmadan kaliteli tasarımları var. Tavsiye ederim. Fiyatlarıda kaliteside çok iyi. Birde grimor diye bir şirket var. Ama onların fiyatı çok yüksek. Parası olan grimora yaptırabilir.

muglali20

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Meraba arkadaşlar kozmetik satışı yapıyorum işimi e-ticarete taşımak istiyorum bildiğiniz e-ticaret firması varsa yardımcı olabilirmisiniz ?

Merhaba Arkadaşlar.

Detaylı Bilgi: http://goo.gl/xLfE9Q

Demo Site: http://goo.gl/KfF9CZ

Gelişmiş E-Ticaret Sismleri İle SizlereHizmer Vermeye Devam Ediyoruz.

* Tamamen Türkçe Yönetim Paneli İle

* % 100 SEO Alt Yapısı İle

* Kullanıcı Dostu Arayüz İle

* Yüksek Performaslı ANAHTAR TESLİM E-TİCARET SİTESİ Sadece 249.00 TL.

İletişim Bilgilerimiz;

Web Adresi :https://www.dogusbilisim.net
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0850 840 21 16pbx

99LOQO.png

yazilimci09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MedyaLiva E-ticaret Sistemleri

Merhabalar Geliştirmiş olduğumuz e-ticaret sistemi piyasadaki satılan en iyiyiz diyen firmalardan dahi fazla özelliğe sahiptir 36 dil at yapısı destek Dizayn stüdyo ile css dahil olmak üzere tüm sayfaları editleme hakkı sunar genel olarak bazı özellikleri aşağıdaki gibidir detaylı bilgi için aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Adres
Türkiye Satış/Destek

MERKEZ OFİS:

Tel: 0850 302 15 06
Tel: 0554 898 80 89
E-mail: [email protected]
Web: www.aygunlerticaret.net || www.medyaliva.com
LETONYA OFİS:

Jūrmala Gatve 91-45 Riga
Tel: +371-25-140-296

Aygünler E-ticaret sisteminin genel özellikleri
Mağaza satış modelleri E-Katalog, B2C, B2C + B2B (karışık mod), B2B (tam kapalı mod), Tek ürün, Private Shopping (yarı açık, tam kapalı mod)
Mağaza türleri E-Mağaza, Mobil mağaza, Facebook mağaza (Mağaza satış modellerinin hepsi kullanılabilir)
Kategori tanımlama Sınırsız kategori ve kategori kırılımı oluşturabilme
Ürün tanımlama Seçeneksiz ve seçenekli (renk, beden gibi 4 boyut) ürün kullanabilme, çoklu kategoriye bağlayabilme
Stok takibi Mevcut. Ürün seçenekleri bazında stok takibi yapabilme
Ürün seçenekleri bazında fiyatlama Mevcut
Ürün resimleri Sınırsız ürün resmi ekleyebilme, orjinal resimden diğer resimleri otomatik boyutlandırma, ürün resmi zoom özelliği
Ürün özellikleri Ürüne sınırsız özellik tanımlayabilme
Stok alarm listesi Mevcut. Stoğa giren ürünlerin anlık olarak mail ile bildirimi
Fiyat alarm listesi Mevcut. Fiyatı değişen ürünlerin anlık mail ile bildirimi
Ürün kıyaslama listesi Mevcut
Ürün tavsiye et Mevcut
Ürün yorum modülü Mevcut. Entegre ürün puanlama sistemi.
Sipariş durumları İsteğe göre oluşturulabilir, sipariş durumlarında otomatik aksiyon tanımlama
Stok durumları İsteğe göre oluşturulabilir
Marka tanımlama Sınırsız sayıda marka tanımlayabilme
Tedarikçi tanımlama Sınırsız sayıda tedarikçi tanımlayabilme
Site yöneticisi tanımlama Sınırsız sayıda yönetici tanımlayabilme
Site yöneticisi yetkilendirme Yapılabilir
Müşteri tanımlama Sınırsız sayıda müşteri tanımlanabilir
Müşteri gruplama Sınırsız sayıda müşteri grubu ve özel grup açarak sınıflandırma
Üyelik türleri Bireysel ve kurumsal üyelik olarak başvuru kabul edebilme
Promosyon Benzersiz yapay zeka esnek promosyon sistemine kurallar ile 4 trilyondan fazla promosyon kombinasyonu oluşturabilme
Çapraz satış kuralları Benzersiz kural tanımlama sistemi ile 4 trilyondan fazla kombinasyon oluşturabilme
Puan sistemi Mevcut. Alışveriş, üyelik, yorum için puan verebilme, puanlardan hediye çeki oluşturabilme
Hediye çeki sistemi Mevcut. Tek ve tüm müşterilere tek kullanımlık, çok kullanımlık çek tanımlayabilme.
İndirim kuponları Mevcut. Tek ve tüm müşterilere tek kullanımlık, çok kullanımlık kupon tanımlayabilme.
Kargo teslimat bölgeleri Ülke ve il bazında sınırsız sayıda teslimat bölgesi oluşturabilme
Kargo firmaları Sınırsız sayıda kargo firması tanımlayabilme. Türkiye'de ki tüm kargo firmaları logolarıyla birlikte tanımlı gelmektedir.
Sevkiyat teslimat şekilleri Hızlı, standart gibi isteğe göre sevkiyat metodları tanımlayarak bölgeye göre birden fazla gönderim şekli oluşturma
Kargo firmalarına göre ödeme şekli Ayarlanabilir, ödeme metodu eşleştirme ile bölgesel bazda ödeme şekillerini özelleştirebilme
Kargo ödeme şekli tanımlama Satıcı ödemeli, Alıcı ödemeli, Şirkette teslim
Kargo hesaplama metodu 5 farklı hesaplama metodu (Sabit fiyat, hacim çarpanlı fiyat, hacim aralıklı fiyat, ağırlık çarpanlı fiyat, ağırlık aralıklı fiyat)
Google sitemap Otomatik
Arama motoru uyumluluğu Dünya'da kullanılan tüm arama motorları ana sayfadan itibaren tüm sayfalara erişerek tarayabilir.
Arama motoru uyumlu sayfa adı Sitede bulunan tüm sayfalar için özelleştirilebilir
Arama motoru uyumlu sayfa başlığı Sitede bulunan tüm sayfalar için özelleştirilebilir
Arama motoru uyumlu sayfa açıklaması Sitede bulunan tüm sayfalar için özelleştirilebilir
Arama motoru sayfa etiketleri Sitede bulunan tüm sayfalar için özelleştirilebilir
Bayiler için Xml yayınlama Mevcut. Bayi Xml yapısı özelleştirilebilir
İçe veri aktarımı Mevcut. Toplu ürün resim aktarımı dahil olmak üzere 8 tür veri aktarımı
Site tasarımı Hazır temalar üzerinde ki tüm blokları ayarlama ve dizayn editör ile tüm sayfaları kod olarak değiştirebilme
Site görsel yönetimi Toplu resim aktarımı ve tüm görselleri yönetebilme
Alışveriş metodları Üyelikli ve üyeliksiz hızlı alışveriş. Facebook ve Google üye girişi ile alışveriş.
Ödeme metodları Kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Kapıda ödeme, Posta çeki, PayU, PayPal, Mobil ödeme
3D secure güvenlik kullanımı Site yöneticisi tarafından özelleştirilebilir kullanım. 3D, 3D Pay, 3D Full, 3D Half metodlarının tümü desteklenmektedir.
Ürün birimleri 21 standart tanımlı ürün birimi, kendi ürün biriminizi oluşturabilme özelliği
Para birimleri ve otomatik kur güncelleme 100+ para birim desteği, 4 farklı kaynaktan otomatik güncelleme, kendi para biriminizi oluşturabilme imkanı
Mail şablonları Editör ile esnek şekilde ihtiyaca göre sınırsız sayıda şablon tasarımı oluşturabilme
Sms şablonları Editör ile esnek şekilde ihtiyaca göre sınırsız sayıda şablon tasarımı oluşturabilme
Anket yönetim modülü Mevcut
Haber yönetim modülü Mevcut
Mail bültenleri Esnek bülten yönetimi, sınırsız sayıda mail listesi oluşturma, akıllı bülten gönderimi
Entegre Mail sistemi Mevcut. Sitede ki tüm aktiviteler için çok yönlü bildirim
Entegre SMS sistemi Mevcut. Sitede ki tüm aktiviteler için çok yönlü bildirim
Online fatura editörü Mevcut
Grafik tabanlı raporlama Mevcut
C2C entegrasyonları GittiGidiyor, N11, Sanal Pazar (Tam otomatik)
Fiyat karşılaştırma siteleri entegrasyonu Ucuzu, Cimri, Akıllı Fiyat, E-Fiyat entegrasyonu
Google Analytics entegrasyonu Mevcut
Yandex metrica entegrasyonu Mevcut
E-Ticaret mevzuatına tam uyumluluk Mevcut
Canlı destek Dünyada ki tüm canlı destek sistemleri eklenebilir
Çok dilli yönetim paneli Mevcut
+ İşinizi kolaylaştıracak birçok özellik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5