İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Sitesi Sizce Nerden Alınmalı?(ASP)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba. şirketimiz için e-ticaret veya sanal mağaza almayı düşünüyoruz.

e-ticaret
web hosting
128bit SSL
sanal pos kurulumu

vs. gibi ekler ile birlikte almayı düşünüyoruz. sağlam bildiğiniz bir firma varmı?

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referanslar çok, bu sistemi kullanan bir firmadan sürekli alışveriş yapıyorum.
Sağlamlığına birşey diyemem, inceleyin. http://www.neticaret.com

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben de neticaret.com u yazacaktım. Her işe bulaşmayıp sadece bu konuda çalışan bir firma.

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Sistem gerçekten profesyonel olacaksa ve muhasebe programlarına entegre bir sistemle çalışmak istersen (Bunlar Mikro, LKS, ETA v.b. programlardır) sana aşağıdaki siteleri tavsiye ederim.

1. Return Bilişim >> http://www.e-jett.com

Tubitak bölgesinde faaliyet göstermekte ve projeleri çok sağlam. Güvenilir bir firmadır.

2. ARGESOFT >> http://www.argesoft.com

İstanbul Merkezli çalışan bir kuruluş. Çalışanlar Bilgisayar Müh. oluşmakta ve uluslararası çalışmaları bulunmakta. Referansları arasında LOGO yazılım, BELLONA gibi büyük kuruluşlar bulunmaktadır.

SAYGILARIMLA

AHMET AYDINLI
Verdasoft Yazılım Hizmetleri

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi isteklerinize uygun olarak yazdırın..
dediğini yaparsa ücretin altından kalkamaz, e-ticaret ile uğraşmak ve siteyi kodlamak kolay değil arkadaşım bunun güvenliği var falan filan. Bu işin erbablarıyla çalışmanı tavsiye ederim ve araştırmalarını kendin yap derim.

Ayrıca KolayMagaza(Bahacan Bilişim) hakkında daha önceden bazı şikayetler vardı bu şikayetler yabana atılacak tarzdan değil.
ÖRN şikayetlerin bi tanesi; Yaptıkları e-ticaret portalının kredi kartlı satış bölümünde açık vardı. Bu açık kredi kartı ve bilgileri yazıldıktan sonra bilgiler bankaya gitmeden önce KolayMagaza serverıne kopyalanıyordu.

Bu konuda mahkemelik olduklarını duymuştum tabi bu yakın zamanda olan birşey değil. Şuanki durumları ne ve ne tarz çalışıyorlar bilmiyorum. Koç & YapıKredi sistemleriyle ortak çalışma yapmaya başladıklarına göre sanırım güvenli. Ama yine de bi araştır.. İyi çalışmalar

B

BahadirGulcan

Misafir
Stain e cevaben,

Ben, kolaymağaza yazılımının programcısı ve ayrıca Bahacan Bil.Ltd.Şti. nin sahibiyim.

Binlerce kişinin girdiği bu forumda sadece "duyum" üzerine, kurumsal olarak satışını yaptığımız ve markamız olan Kolaymağaza hakkında yanlış bilgi verdiğinizin farkına vardım.

Verdiğiniz bilgileri düzelteyim,

Birincisi, kolaymağaza sisteminde hiçbir zaman kredi kartı bilgileri tutulmamıştır ve şu anda tutulmamaktadır.
İkincisi, kredi kartı bölümünde 4 yıldır herhangi bir problem yaşanmamıştır.
Üçüncüsü, herhangi bir firma ile firmamız ve şahsım yasal bir sürece girmemiştir.

Kolaymağaza, Yapıkredi ve hekersafe çözüm ortağı olan bir markadır. Ayrıca Halkbank kültür vakfı , CarrefourSA , Kont Bilişim ve Crea tarafından tavsiye edilmektedir.

Şu an 330 dan fazla aktif kullanıcısı bulunmakta ve e-ticaret paketi hizmeti almaktadır.

Daha detaylı bilgi için bizlere 0 216 481 5125 nolu telefondan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Genel Müdür
Bahadır Kemal Gülcan

Bahacan Bilişim Ltd. Şti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5