İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Earn ON

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme kanıtı

http://i35.photobucket.com/albums/d161/ekinokswest/Clipboard01_zpsbe6addf0.jpg

en son ödeme kanıtım .. burada ben kişisel hata yaptım şöyle ki ödeme için 2 euro yu beklemedim . yoksa kesinti daha azolacaktı.. olsun .. gerçekten çabuk ödüyorlar. ödeme aldım fakat şimdiden tekrar 7 eurocent e ulaştım .. gayet iyi gidiyor.. sitedeki forumdan takip ediyorum millet habire ödeme alıyor Türkiye den de çok var.

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi haber günde 4.5 cente kadar çıktılar. kötü haber ödemeler 3 gün sürüyor olsun geç ama garanti.. ödüyorlar. 2 ödeme aldım

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ayrıca benim paylaştıklarımın dışında diğer ödemeler de sorunsuz devam ediyor . işte forumdan bir kare

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 dollara fırlattılar birdenbire minimum ödemeyi!

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın bu yeni bir gelişme ama çok üzücü değil . sonuçta ödüyorlar. ödeme almayan yok ..

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme kanıtı da paylaştım. bekliyorum ziyaretlerinizi arkadaşlar

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You need to have at least €5.00 EUR on your Main Balance to request a payment, currently you have only €0.64 EUR.
minimum ödeme 5 euro, sürekli tıklıyorum ben de. işi bozdu ş....sizler! önceden minimum ödeme 1 euro idi, 2 euro oldu, ya sabır ya sabır dedim.. minimum ödeme 5 euro oldu, bıraktım haram zehir zıkkım olsun dedim! içeride 0.64 euro var, günlük 0.04 euro bile kazandırmıyor.. bunun mu reklamını yapıyorsunuz? sırf ref. toplamak için konu açmayın lütfen milletin canını sıkmayın!

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You need to have at least €5.00 EUR on your Main Balance to request a payment, currently you have only €0.64 EUR.
minimum ödeme 5 euro, sürekli tıklıyorum ben de. işi bozdu ş....sizler! önceden minimum ödeme 1 euro idi, 2 euro oldu, ya sabır ya sabır dedim.. minimum ödeme 5 euro oldu, bıraktım haram zehir zıkkım olsun dedim! içeride 0.64 euro var, günlük 0.04 euro bile kazandırmıyor.. bunun mu reklamını yapıyorsunuz? sırf ref. toplamak için konu açmayın lütfen milletin canını sıkmayın!

5 Euro ya gelmek imkansızmış gibi konuşuyorsun..günde 4.5 cent zaten veriyor.. reflerin de olduğunda diyelim ki 10 refin var..daha da çabuk ulaşırsın..

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye eleştiride bulunan arkadaşlara saygı duyuyorum ödemeyi 5 euro ya çıkarmaları çok takdir edilecek birşey değil . .ama hergün click yaparsan ödemeni de alıyorsun sonunda biraz gecikmeli olsa da önemli olan sitenin güvenilir olması . ben yine 3 Euro ya ulaştım az kaldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5