İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ebay Alış Veriş

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ebaydaki ürünlerin büyük kısmı Paypal ile ödeniyor zaten satışlarda listelerde P harflerini görebilirsiniz...

güvenlik konusunda pek iç açıcı değil diyorlar, çok sıkı takip edip iicene araştırmak gerekiyormuş... + gümrük takılma vergi geri gönderimi ve Türkiye'ye göndermeme gibi olasılıklarda mevcut

gittigidiyorda bir kaç alışveriş yaptım kredi kartı banka havalesi ile işlem yapıyor sanırım, bir sorun yaşamadım ama tabiki yine ehemmiyeti sağlayıp araştırmayı yapmak gerekir... kapıyı açık bırakırsak hırsızı suçluyamayız :)

ii alışverişler.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Devamli ebay den alisveris yaparim. Hatta hobi olarakta bos zamanlarimda ebayden alacak birseyler buluyorum. Ödemelerimi genelde banka havalesi veya PayPal ile yaparim. Ebayde 175€ kadar PayPal ile ödenen paralar güvencelidir. Allah a sükür 3 senedir basima tatsiz bir olay gelmedi.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Parayi yatirinca paypal ile ödersen 1-2 saate hesabina mail ile kupon geliyor

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Paypal beklenen trajı gostermediği zamanlar cok buyuk hayal kırıklıgı yaratmıştı.Sonra bir müşterinin isteği ebay ile calısmaya basladılar ve bugune geldiler :)

Gittigidiyorda ise calısacagın kişi onemlidir.Zaten alısverişe onay verdikten sonra paran transfer olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5