İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ebay dan mal getirebilecek olan varmı

X

Xman

Misafir
arkdaşlar ebaydan bi ürün beğendim ancak kendim bi türlü satın alamıyorum bu ürünü benim adıma getirtebilecek olna varsa kendisine uygun bir komisyon vereceğim yanıtlarınızı bekliyorum.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eBayde PowerSeller'im, bu tur konularda yardima ihtiyaci olan var ise PM atsin, elimden geleni yaparim.

kartal71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ürünler gümrüge takilmiyormu? mesela bi arkadasim iphone mi ne almisti,ama gümrükten geri yolladilar,ve parasida ürünüde gitti:S

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 $ a kadar gümrük yok.
Gelen pakete 100 $ altında bi fatura ve hediye paketi yazdırırsanız gumrugu takılmaz

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olun getirin ebaya çok zor bişey degil fazla ingilizce bilmenize gerek yok aldıgınız ürüne hediye yazdırın satıcıya yeter

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fatura bedeli 150-200$ üzeri ürünler gümrüğe takılır, satıcıdan rica edin 50-100 dolar arası bir rakam yazsın. Yaklaşık bir yıl önce 900 dolarlık gitarı gümrük problemi olmadan aldım.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende arıyorum ebay'dan birşeyler getirmek için birini :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
benim arkadaşlarım yıllardır sorunsuz alışveriş yapıyor ebay den. Bu kadar zor değildir yaw ben ordan alışveriş yapmadığım için işleyisi bilmiyorum ama alışveriş yapanlarda uzaylı değil yani bizim gibi adamlar...biraz gezin siteyi öğrenirsiniz.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben converse almıştım. :) 100küsür dolara kadar birşey demiyorlar.
--Gift-- yazdır. ;)

dorime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

ister özelden ister buradan atabilirsin sürekli alışveriş yapıyorum ama yüksek fiyatlı şeyleri getirmek zor özellikle elektronik.

X

Xman

Misafir
ister özelden ister buradan atabilirsin sürekli alışveriş yapıyorum ama yüksek fiyatlı şeyleri getirmek zor özellikle elektronik.

50-60 usd civarı bir kol saati getirtcem hocam, getirtme şansınız varsa link veriim ürüne bir bakın ok.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bende bir ipod getirmek istiyorum ama şu vergi işini tam olarak bilen varmı ? 500 euroluk bir siparişten ne kadar ödeyeceğiz vergiye ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Evet ipod konusunda ben de öğrensem iyi olur. 80-100 dolar yazmaya gerek yok bu arada zaten o kadar fiyatı yani hehe. Diyelim ki takıldı, bu takılmak nasıl oluyor, artık alamazsın mı demek oluyor yoksa vergi öde mi. Vergisi ne kadar olabilir ki. Türkiye'de ipod sanırım 350 dolar filan. 200 dolar vergi istemedikleri sürece hala güzel bir hediye.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
vergiye takılırsa kötü birsürü şey istiyorlar arkadaşın biri pedalmı ne spariş etmişti ürünün fiyatının 2 katı daha masraf istendi ürünü almadı geri yolladı:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5