İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ebay ingilizce yardım..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bir ürün aldım ebay mesaj kutusuna bçyle bir yazı yazmış ne demek istediğini tam anlamadım yardım ederseniz tam çeviride sevinirim..

If your item can be shipped..to Turkey..it will cost you approximately $72.00 plus ins of $8.00 to ship and take approximately four weeks...and you will have to get permission.. the smaller item would be $65.00 plus $7. for insurance and the same problems let me know..if you want me to pursue further actions please.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
öğeniz Türkiye'ye .. sevk edilebilir varsa .. o size gemi ve yaklaşık dört hafta sürebilir 8,00 $ artı ins yaklaşık 72,00 $ mal olacak ... ve izniniz .. almak zorunda kalacak küçük öğe 65,00 $ artı 7 $ olacaktır. sigorta ve aynı sorunları için bana daha fazla eylemleri takip etmek isterseniz beni .. biliyorum lütfen bildirin.

Gooledan cevirince anlaşılır olmuş

R3B3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ürün aldım ebay mesaj kutusuna bçyle bir yazı yazmış ne demek istediğini tam anlamadım yardım ederseniz tam çeviride sevinirim..

If your item can be shipped..to Turkey..it will cost you approximately $72.00 plus ins of $8.00 to ship and take approximately four weeks...and you will have to get permission.. the smaller item would be $65.00 plus $7. for insurance and the same problems let me know..if you want me to pursue further actions please.

Yukaridaki yazi eksik ve hatali yazilmis, demek istenilen:
Eger sizin esyanizi gemi ile Turkiye'ye sevk etmek mumkun olursa bu size $72.- dolar'a arti $8.- da sigorta ucreti ile toplam $80.-mal olur.Sevkiyat yaklasik 4 hafta surer .... Daha kucuk olanlari $65.- arti $7.- da sigorta ucretidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5