İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ebaydan alısverıs yaptınız mı?

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar ebaydan alısverıs yaptınızmı urun gelıyormu kac gunde gelıyor ??guvencesı nedır

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben her zaman yapıyorum. 3-5 euro ya kadar ne var ne yok alıyorum.
Avusturyadanım hiç bir üründe problem yaşamadım.
Eğer alacağın ürünün açıklamalarında tüm dünya gibi bi ibare var ise alabilirsin ve türkiye'ye de gönderirler. Ama alacağın ürün gümrük de takılır mı takılmaz mı bilemem. sanırım ufak tefek ürünlerde miktarlarda sorun çıkmaz. ( 100 euro ya kadar mesela )

Varsa öğrenmek istediğin özel ek bir$eyler sor anlatmaya çalı$ayım.

M

mfk_1868

Misafir
cok aldım sorun olmuyor ama shipping dahil 100€ yu gecme. birde alısveris yaptıgın sellerların rankleri 1000+ olursa ve power seller olurlarsa daha iyi olur.

M

mfk_1868

Misafir
bu arada guvence konusunda paypalla odemişsen ebayden urun elime ulasmadı diyorsun onlar sorusturuyor ve eger haklıysan adamın hesabından sana geri oduyorlar tabi adamın hesabında para varsa. Eger paypal harici bi yontemse hiçbi guvence yok.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
650 euroya kdr gumruk vergisi alınmıyor son degisen kanunla bilginize bu da :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki ürün kaç günde elimize ulaşıyor acaba ?

Services Available : vegaspopüler Mail Airmail demiş mesela..

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır sınır 100 euro.ben direk istanbul avrupa yakası ptt yurtdışı paket müdürlüğünde görevli gümrük memuru ile konuştum.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar sınır 100 € bir önceki topic'te arkadaş tam neticeli link vermiş...

www.iyibey.com

bu amcam anlatmış herşeyi detaylıca...

piggy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger USA dan paketini USPS Air Parcel ile gondertirsen 1 hafta icinde elinde... ben gondermistim bi kere ordan biliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5