İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eBay'dan aylık $7000 kazanmak hayal değil

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eBay'dan aylık $7000 kazanmak hayal değil
Arkadaşlar,

Türkiye'de henüz daha tam olarak bilinmemesine rağmen eBay'ın dünyadaki en büyük pazar yeri olmasıyla birlikte, birçok kişi geçimini buradan sağlamaktadır.

Basit olarak baktığımızda, eBay kullanıcılarına iki şekilde para kazanma imkanı sunmuştur;

Bunlardan birincisi eBay'da ürün satarak para kazanmaktır yani akademideki adıyla drop shipping sistemidir. Drop shipping sistemi; toptancıdan ucuza aldığınız ürünü eBay'da üzerine kar koyarak satmaktır. Bu sistem özellikle ABD lilerin çok kullandığı son derece kazançlı bir sistemdir.

Peki satılacak ürünü nerden bulacağız? Cevap çok basit: bunun için bir toptancıya çok düşük bir mebla ödeyerek stoklarına girme hakkı elde edeceksiniz.

Toptancının stoğundan seçtiğiniz ürünleri toptancı satış fiyatının üzerine bir miktar kar ekleyerek eBay'da satışa suacaksınız.

Ürün eBay'da satıldıktan sonra, toptancıdaki hesabınıza girip ürünün ücretini ödeyeceksiniz ve ürünü eBay'da satın alan kişinin adını ve adresini yazıp onaylayacaksınız.

Burada toptancıya ödediğiniz para ile eBay'daki satış fiyatının farkı sizin kazancınızdır. Özellikle toptancı rehberlerinin size önereceği ürünlerin satışında %60 lara varan karlar elde edilebilmektedir.

eBay'dan para kazanmanın ikinci metodu ise eBay'ın sunmuş olduğu affiliate programıdır yani ortaklık programı. Burada eBay'ın sizden istediği; eBay'ın size özel vermiş olduğu link i kullanarak eBay'a potansiyel alıcı trafiği göndermenizdir. Gönderdiniz trafik sonucunda yapılan alışverişlerden eBay sizlere çok yüksek komisyonlar ödemektedir. Burada sistemin en güzeş tarafı gönderdiğiniz ziyaretçiler 7 gün içinde ne zaman ve ne alırlarsa alsınlar, eBay size komisyon ödemektedir.

eBay'ın sunmuş olduğu bu ortaklık programından oldukça yüksek oranda paralar kazanmak için piyasada bir sürü program vardır. Ama ben size bunlardan en iyisi olan Build A Nich Store'u tavsiye ediyorum.

y2s4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkür ederiz de anlayamadığım şey bu 7000$ nerden çıktı

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum koskoca yazinin icerigine bakmadinda $7000 a mi takildin.:)

Ama soliyim. Eger bu ise ciddi emek vermeye hazirsan aylik bu rakama yakin bir para kazanabilirsin.

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaskar,

walla ne kadar cok takildiniz bu $7000 rakamina. Bence siteyi saglam bi gezin cok faydali yazilar bulacaksiniz. Sitenin icerigi tamamen orjinal.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu internette para konusunda 3 tip insan var.

-internetten para kazananlar
-internetten kolay para kazanmak için yol arayan sazanlar
-bu sazanlara olmayacak yöntemler sunarak referansları sayesinde para kazananlar.

referansların sayesinde dropshipper şirketlerden 20şer 30ar dolar toplayana kadar 7000$ kazansana sen o yöntemlerinle :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Siteniz e-book çevirisi değil mi ?

Okuduklarımdan birine ne kadarda çok benziyor.

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar,

icinde bir suru metod barindirmakta olan icerigi tamamen orjinal bir websitedir.

Size ozellikle 7 adimda internetten para kazanma yollari isimli yazimi okumanizi tavsiye ediyorum.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Arkadaslar,

bir suru metod barindirmakta olan icerigi tamamen orjinal bir websitedir.

Size ozellikle 7 adimda internetten para kazanma yollari isimli yazimi okumanizi tavsiye ediyorum.

ben birinci adımda clickbank gör ünce vazgeçtim çünkü bu clickbank konusu çok kolay bir yöntem değil en azından bu yöntemle ben çok kazanıyorum diyen çıkmadı.2 incisi zaten e-bay gibi bir abd kuruluşu olan bir alışveriş sitesinde türkiyede oturarak abd vatandaşlarına kargo ulaştırmak akıl işi değil.yani bu ,işi ben yapıyorum şöyle bir yöntem izliyorum diyecek kişi lazım en azından tecrübeli kişi adım adım ne yaptığını yazar.clickbank dan kimse anlamaz..

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben birinci adımda clickbank gör ünce vazgeçtim çünkü bu clickbank konusu çok kolay bir yöntem değil en azından bu yöntemle ben çok kazanıyorum diyen çıkmadı.2 incisi zaten e-bay gibi bir abd kuruluşu olan bir alışveriş sitesinde türkiyede oturarak abd vatandaşlarına kargo ulaştırmak akıl işi değil.yani bu ,işi ben yapıyorum şöyle bir yöntem izliyorum diyecek kişi lazım en azından tecrübeli kişi adım adım ne yaptığını yazar.clickbank dan kimse anlamaz..

Arkadasim, sen zaten kargoyla falan ugrasmiyosun. Urunu eBay da listeliyosun satilinca toptanci rehberinin sayfasina girip urunun ucretini oduyosun ve urunun gonderilecegi kisinin adini ve adresini veriyorsun toptanci gonderiyor. Sana satistan aldigin parayla toptanciya odedigin paranin farki komisyon olarak kaliyor.

Clickbank ile olan mevzuya gelincede; eger seni iyi yonlendiren bir wealth programa sahipsen cok iyi para kazanabilirsin. Sahsen ben butun gecimimi clickbank tan sagliyorum:))

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7000$ kazandıran dropship yöntemlerini uygulasana clickbanktan geçimini sağlayacağına...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba bendemi böyle bir site yapsam :D ama domaini bulmak sıkıntı internettennasilparakazanirim.com gibi :D

bu arada yahu madem bilşyon niye yapmıyon kardeş hiçmi ihitiyacın yok apraya ayda 7000 i bırak 500 dolar bile büyük bir para güzel ülkemin şartlarında :D

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum, ogrenciyken okul parami drop shipping den karsiliyordum. ustelik okudugum okulda Turkiyenin en pahali ozel universitesi... sen ne diyosun.

hem drop shipping de clickbank internet uzerindeki en kazancli yollar. siz daha uyuyun. abd de ve uzakdoguda ogrencilerin cogu okul paralarini hatta hayatlarini bu metodlarla kazaniyorlar. tabii siz babadan para aldiginiz icin boyle gelirlere ihtiyaciniz yoktur. o yuzdende hala uyduruk metodlar olan tikla para kazan e-mail oku para kazan gibi sacma metodlarla ugrasirsiniz.

bak dostum ben e-pazarlama dersleri aldim ve sana sunu acikca soliyim ki drop shipping ve affiliate marketing sistemleri tamamen akademik sistemlerdir.

ama siz hala tikla para kazan e-mail oku para kazan yada alt uye yap ondan para kazan falan filan bunlarla ugrasin nasilsa paranizi babadan aliyosunuz paraya ihtiyaciniz yok....

pitt1984_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar facebooktan para kazanıyor siz hala e-mail oku para kazanla, super teklifle falan ugrasin :)))

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niye bukadar sinirleniyosunki yada niye bukadar milleti para kazandırmak için cebelleşiyorsun. Sanane istiyen istediği metotla para kazanır. Burdaki insanlar diye başlıyan kelimelere dikkat et lütfen.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama siz hala tikla para kazan e-mail oku para kazan yada alt uye yap ondan para kazan falan filan bunlarla ugrasin nasilsa paranizi babadan aliyosunuz paraya ihtiyaciniz yok....

senin yaptığın gibi değil mi :)

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu internette para konusunda 3 tip insan var.

-internetten para kazananlar
-internetten kolay para kazanmak için yol arayan sazanlar
-bu sazanlara olmayacak yöntemler sunarak referansları sayesinde para kazananlar.

Dostum wallaha şu lafına bayıldım

-bu sazanlara olmayacak yöntemler sunarak referansları sayesinde para kazananlar .

Evet arkadaşlar bunu okuyun ve daha başka bişi yapmanıza gerek yok ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi