İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Edirne'de bakteriyel enfeksiyondan 7 bebek öldü...

B

baybars

Misafir
Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi'nde yoğun ve ileri bakım bölümünde ölen bebeklerin sayısı 7'e yükseldi. T.Ü Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Armağan Altun, "Yapılan tetkiklerin ön sonuçları bu bebeklerimizin bakteriyel bir enfeksiyon sonucu kaybedildiğini göstermektedir" dedi. www.haberx.com

Şimdi kim bunun sormlusu Üniversite hastenesi mi ? Rektörmü? Başhekim mi? Yoksa hasta bakıcılar ile hemşireler mi günah keçisi merak ediyorum açıkcası...

Ailelerine allahtan sabır diliyorum...

A

altar

Misafir
evet o hastane çok garip biyer, onlar benim dedemi de öldürmüşlerdi. zurnalar

A

altar

Misafir
lafın gelişi tabiki dostum :) zaten o hastanenin kalitesi dedemden önce o 7 çocuğa olanlarla belli oluyor, kimbilir kimleri incelediler. Kobay arıyorlar kendilerine.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyenin hali bu bu kadar aciz bir ülke ne adalet var ne sağlık ne egitim nede insanlık.

P

PRicon

Misafir
altar' Alıntı:
evet o hastane çok garip biyer, onlar benim dedemi de öldürmüşlerdi. zurnalar

Allah Rahmet eylesin hacı ...

bu arada ölen çocuk sayısı 8'e çıktı diyodu sabah haberlerde ... inşallah bununla sınırlı kalır , daha fazla Ciğer ezilmez ...

ailelerine sabır diliyorum ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5