İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

editor araniyor

R

RATolga

Misafir
Internet sitemizin moda, yasam, sinema ve astroloji bolumune editor ve yazarlar araniyor.
Bunlara ek olarak magazin yazari da aramakdayiz

ilgilenenlerin bu topige msj larini bekliyorum

B

Bedavalar-Net

Misafir
Sitenizin adresini yazsaydin sonuca ulasman kolay olurdu,bu sekilde siteyi görmeden insanlarin editör olmasi zor.

selamlar

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
editörlük için ücret ödeyecekmisiniz yoksa bedavamı çalıştıracaksınız

R

RATolga

Misafir
Arkadaslar su ana kadar sitede calisan butun arkadaslarimiz baska sitelerde de yazi yazmaya basladilar.
Su anda bazi yazar ve editorler bulduk.
Su anki ihtiyacimiz :
1 moda editoru ve 1 moda yazari
1 magazin yazari
1 yasam editoru
1 otomobil editoru
aranilan ozellikler : 20 yas ve ustu olmasi

T

Turkyurdu.org

Misafir
Baktimda ne kadar gomulmusum pc'ye onu gordum.. Otomobil disinda yazacak birseyim kalmamis. Gerci editor olmakla uzaktan bile alakasiz bi durum ama gunde 10 saat Monitor kasa ve routerlar arasinda gecirmek eskisi kadar ideal degil sanirim. Kenan Dogulu kimle cikiyor ? bilmem. Modada hakim renkler ne ? bilmem. Yasama dair trendler nedir? bilmem. Ya laf aramizda iki soru isaretine buyuk kucuk isaretleri ekleyip <??> birde My Cep tarzi bir SQL ile hayat gecmiyor. yada mus. mis. ..vs bayan olsam malum gunler diyecegim ama.. ben neden boyle konustum ki simdi ?

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later. :S

R

RATolga

Misafir
bandwith saldırısına uğradık maalesef ama allahtan server sponsorumuz 1 gün kapalı kaldık

arkadaşlar hala ilgili bölümlere kimseyi bulamadık. biraz daha ilgi lütfen

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım editör ilanını kendi sitene yaz. buradaki insanların çoğu webmaster yani sitesi olan insanlar başka bir sitenin editörü olurmu bilemem. biz editör ilanını kendi sayfamızda yayınlıyoruz bayada talep oluyor. çoğuna cevap bile veremiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5