İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Editör ihtiyacınız mı var? Yüksek kalite kusursuz hizmet Editör.net

ControL1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ​

pBAoqz.png

48k65L.png

www.editör.net adresine üye olurken yada ihtiyacınız olan hizmeti sipariş ederken yardım almanız gerekiyorsa, destek için bizi arayabilir veya canlı destek hattımızdan faydalanabilirsiniz.

Kafanızda Soru İşaretleri Kalmasın
(Bir kaç farklı R10 referansları)

Daha öncede 3-4 kere siparişim olmuştu gerçekten memnun kaldığım nadir makale yazarlarından diyebilirim.

kendilerinden çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

makale yazdırıldı, zamanıda teslim teşekkürler.

5 adet makale yazdırıldı hızlı teslimat

3 farklı konuda toplam 30 adet makale siparişi verilmiştir.

15 adet makale teslim alındı. Teşekkürler.

50 adet makale işi ve 2 adet silver paket ödemesi gönderildi, Rapor bekleniyor. İyi çalışmalar.

Arkadaşla 1 haftadır çalışıyorum gayet memnunum. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Arkadaş çok ilgilidir. Kendisiyle makale konusunda güvenle çalışabilirsiniz.

Sipariş verildi arkadaşa

Mahmut hocam ile aylardır çalışıyorum, sitemi onun sayesinde ayakta tutuyorum desem yeridir.
Güven sıkıntısında hiçbir probleminiz olmasın, ne zaman teslimat süresi veriyorsa o zaman teslim eder. Ayrıca ben yeri geliyor arkadaş'a yazmıyorum bile editör.net sitesinden hızlıca alım yapıyorum.
Teşekkürler Mahmut hocam, işiniz rast gelsin.

30 adet makale siparişi verildi. Kendisi ile ikinci defa çalışma fırsatım oldu. Gerçekten makaleler özenle hazırlanmış. Bu kadar kaliteli iş çıkarılınca artık tereddütsüz sizinle çalışmak farz oldu. Teşekkür ederim.

1 yıldır sizinle iş yapıyorum makaleler sorunsuz en kısa sürede teslim edildi teşekkürler
gerçekten kaliteli emek kokuyor :)

cok duzgun arkadas 4 sipariş verdim dedigi gun teslim etti ve makaleleri cok duzgun 100 100 bence sizde deneyin cok memnun olacaksınız

10 adet makale siparişi verdim 2 gün önce . Üstad, makaleleri zamanında gönderdi. Gayet başarılı... Teşekkür ederim. Hayırlı işler...

60 adet makale siparişi verilmiştir.

5 Adet makale sipariş geçildi ilgili ve güvenilir iş tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5