İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Editor ( ucretli - ingilizce bilen )

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yapılmakta olan haber sitemiz icin UCRETLI site editoru aranmaktadir.
Calısacak olan kişi tek tek haber aramayacak, sadece haber okuyup site icerigine uygunsa eklecek veya uygun degildir diyecek. ( haberler sitenin yonetim panelinde belirtilmis olacak)

Bazı teknoloji haberleri inglizce iceriklidir, ve bu haberler turkceye cevirilerek siteye eklenecektir. Cok formal bire bir olması sarti yoktur.

sitenin 24 saat guncel tutumasi onemli, bu yuzden belirli saatlerden belirli kisiler sorumlu olacak.

Copy-Paste haber ucreti * haber ekleme sayısı
Cevirilmis haber ucreti * haber sayısı

seklinde ucretlendirilecektir. Bizim belirttigimiz kaynaklar dısında gundem yaratacak (etigi bozmamak kaydıyla) ilgi cekecek haberler odullendirilecektir.

sistem kontrolu hem editor hem admin tarafindan cok kolay idare edilebilirlikte, haberin sitelerde guncellenme zamanları ile haberin siteye eklenme zamanları , bunların ortalaması vb bilgiler admin tarafından gorulebılmektedir. Bu yuzden "ben basvuruyu yapayım 2 saatte bir de tum haberleri eklerim" seklinde dusunenler lutfen basvuru yapmasınlar.

Buna ek olarak "ben tum zamanımı buna ayırırım, zaten tum gunumu internette geciriyorum" diye dusunenler olursa aylık ucrete tabii olarak da calısabılırler.

basit grafikler hazırlayabılenler tercıh sebebidir.

ilgilenenler mesaj altına yazarsa sevinirim. ( ozel mesaj da atabılırsınız )

Yaş;
Sehir;
ilgilendigi saatler
inglizce bilgisi;

seklinde

tesekkurler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5