İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Editöradam Hizmetinizde! %100 Seo Uyumlu, Tamamen Profesyonel Makale Yazarı!

Editöradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Ben Onur Dalkılıç. Uzun yıllar boyunca birçok şarkı, haber, teknoloji, moda ve birçok sitede makale yazarlığı ve editörlük yaptım. Daha sonra kendimi bu konuda geliştirerek iyi bir yazar olma yolunda ilerliyorum. Birçok referansım da bulunuyor. ( Skype'dan iletişime geçerseniz Referanslarımı Gösterebilirim) Hala makale yazarlığı yapmaya devam etmekteyim.

- Hitlerde Artış
- Seo Uyumu
- Zamanında Teslim
- 7/24 İletişim
- Tamamen Özgün

Siz de benimle iletişime geçerek makale yazımı konusunda bilgi alabilirsiniz. Bilgiyi de para ile vermiyorum :D

İletişim​

Gmail : [email protected]
Tel No : Skype'dan Verilir

Fiyatlandırma

100 Kelime 1.5 TL
200 Kelime 3 TL Ve Katları Şeklindedir.

Referanslarım İçin Lütfen Skype'dan Ekleyin. Saygılarımla Kolay Gelsin.

İşini Ciddiye Alıyorsan, EDİTÖRADAM!

cem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Ben Onur Dalkılıç. Uzun yıllar boyunca birçok şarkı, haber, teknoloji, moda ve birçok sitede makale yazarlığı ve editörlük yaptım. Daha sonra kendimi bu konuda geliştirerek iyi bir yazar olma yolunda ilerliyorum. Birçok referansım da bulunuyor. ( Skype'dan iletişime geçerseniz Referanslarımı Gösterebilirim) Hala makale yazarlığı yapmaya devam etmekteyim.

- Hitlerde Artış
- Seo Uyumu
- Zamanında Teslim
- 7/24 İletişim
- Tamamen Özgün

Siz de benimle iletişime geçerek makale yazımı konusunda bilgi alabilirsiniz. Bilgiyi de para ile vermiyorum :D

İletişim​

Gmail : [email protected]
Tel No : Skype'dan Verilir

Referanslarım İçin Lütfen Skype'dan Ekleyin. Saygılarımla Kolay Gelsin.

İşini Ciddiye Alıyorsan, EDİTÖRADAM!

Konunuza fiyat ekleyin

Editöradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uyardığın için teşekkür ederim efendim. Derhal fiyat eklemesi yapıyorum. Saygılarımla Kolay Gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5