İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Editörlerin dikkatine??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zeynelkoç ne yapmak istiyo??

"konuyu kapatıyorum kendini çok zeki sanan bazı arkadaşlar sürekli konuyu kişiselleştiriyor
ben burada kayzer mayzer demedim sadece bu olayı açıkladım arkadaşın biri atladı yok boyle boyle gelmiş beni karalıyor ben hile yapmadım iki adresime birden tek adresten girilsin diye ikisini de aynı sayfaya yonlendirdim tabi google bunu banladı niye oldu bende anlamadım
neyse sanırım mesele anlaşıldı kolay yoldan hiçbir çalışma yapmadan pr hit kazanmak istiyen bazı arkadaşların foyası ortaya çıkınca bu tür davranışlar göstermesi normal herkeze adam gibi PR ler.. "
-----------------------------

editörlerin başka işi gücü olmasmı ya dakka başı forum kapatıolar bide son sözü söylerek kapatıyolar yani ben haklıyım iması vererek ??

Bence foyası ortaya çıkan kişi googledan banlanan kişi bakalım google benimkinide banlarsa ozaman sen haklısın yoksa hatanı kabul etmen gerek??
Ayrıca bişiy daha google sadece yönledirme yaptığın için seni banlıyacak değildir başka bi hile tespit etmiştir senin sitede mesela altta ufak yazılarla binlerce kelimenin yazması gibi??
Lütfen mantıklı olun ve mantıklı cevap yazın buralara ve sataşmayın bende karşılık vermek zorunda kalırım yoksa!

Z

zeynelkoc

Misafir
yine aynı şeyi yapiyorsunuz sürekli kişisel tartışmalar

varsa deliliniz gösterin yoksa yazmayın

ama sizin sayfanızın yonlendirildiğini herkez gördü

neyse konuyu admin e bırakıyorum ben kişisel tartışmalara girmek istemiyorum size bol bol adam gibi PR ler...

(ayrıca bunlar benim görüşlerimdir msn e gelip beni yargılıyamazsınız)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allam ya ben sana kırk defa söylesem sen hala anlamıycan işte ben hiçbir yere yönlendirmedim googlebot hata yapmış işte bunu kabullenmek okadar zormu ayrıca hata yapmış olmasa neden eski pr lere geri dönsünki?? ve aynı şekilde kaç tane site örneği gösterildi biz organize bi şekilde bu adresemi yönlendirdik sence??
El deliye muhtaç biz akıllıya :)
Adamın işi gücü yok nasıl çamur atsam diye düşünüyo ! fun.gen.tr nin sahibide konuştu odamı aynı şeyi yaptı hatta biz toplu olarak birleştik nasıl yapsakta prmiz artsın dedik ve organize olarak aynı yere yönlendirdik :)) Sana gülüyorum başkada diebilcem bişiy yok Allah akıl fikir versim emi !!!

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayzer' Alıntı:
Allam ya ben sana kırk defa söylesem sen hala anlamıycan işte ben hiçbir yere yönlendirmedim googlebot hata yapmış işte bunu kabullenmek okadar zormu ayrıca hata yapmış olmasa neden eski pr lere geri dönsünki?? ve aynı şekilde kaç tane site örneği gösterildi biz organize bi şekilde bu adresemi yönlendirdik sence??
El deliye muhtaç biz akıllıya :)
Adamın işi gücü yok nasıl çamur atsam diye düşünüyo ! fun.gen.tr nin sahibide konuştu odamı aynı şeyi yaptı hatta biz toplu olarak birleştik nasıl yapsakta prmiz artsın dedik ve organize olarak aynı yere yönlendirdik :)) Sana gülüyorum başkada diebilcem bişiy yok Allah akıl fikir versim emi !!!

Sabahtan beri forumda iki kişinin mesajlarını okumak ya da düzenlemekle uğraşıp duruyorum.
Düşünsenize her an en az 100 kişi forumları okuyor ve forumun çeşitli yerlerinde konular açılıp bu mesele tartışılıyor. Burada bir çok kişi faydalanmak için kullanıyor forumları. Böyle olursa gerçekten bu güçleşecek.
Diyelim gerçekten çok hakettiniz ve PR7 oldunuz. Ya da yanlışlıkla oldu.
Ne olacak? Bütün forumu izleyenlerin amacı bu konunun ne olduğunu öğrenmek mi?

Ayrıca, lütfen kullandığınız ifadelere dikkat edin. Deli falan yok ortada. İnsanların engin bilgisinden faydalanmak istemiyor olabilirsiniz. Karşınızdaki hakkında hiç bir fikriniz olmayabilir de. Ama ne olur saygılı olun lütfen bu konuda FORUMUN BAŞKA YERİNDE BİR KONU AÇMAYIN.
Eğer bu yazılanlardan rahatsız oluyorsanız bana bir özel mesaj atın. Başka yerde bir konu açmayın. Ben cevaplandıracağım mesajınızı.

Kilitlidir konu.
Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5