İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.Edu Sitelerde (Tanıtım/HİGH BackLink.!!) Bakmadan Geçme ŞOK FİYATLAR!_Süper Hizmet 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiteYardim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Sitelerinizi Tanıtıyoruz .. !!

Hem Tanıtım + Hem Hit + Hem High Backlink + Hemde Anahtar Kelimede Yükselme !!

Yok Daha Neler !! :eek:

Google‘a iyi niyetli olarak gözükemenin bir yolu olan .edu veyaa .gov sitelerinden backlink Almak.Biz Bu işlemleri Ufak Mevlalar Karşılıgı Gerçekleştiriyoruz..

Google iyi niyetli siteleri çok ama çok sever. Onlar Google sıralamasında çok çabuk yükselir , Pr değerleri çok hızlı artar.Google’ın güvenini kazanırlar :)

googleban.jpg

.Edu ve .Gov sitelerinden backlink almak ? neden ni ?

.Edu veya .Gov siteleri Resmi eğitim siteleri ve Devlete ait kurumların sitelerinin uzantılarıdır. Yani Google’ın karşısında bir şirket , bir kişi yoktur.Google’ın karşısında tam olarak bir Hükümet vardır . Oyüzden Google’ın güveni tam olur bu sitelere karşı. Eğer bu sitelerden backlink alırsanız Google bizide iyi niyetli siteler arasına alır. Ve indexlenmemiz daha hızlı olur.

Google-Caffeine3.jpg

Şöyle düşünün backlink alan bütün siteler domino taşı gibi olsun :) Eğer 1 tanesi yıkılırsa hepsi yıkılır. Sitenizin backlink sayısı arttıkça Google’ın gözündeki değeriniz düşer. Buna dikkat edin ve .Edu gibi az ama kaliteli hizmetlerden YARARLANIN > Faydasıda Daha BÜYÜKTÜR

1 Edu Link 100 Lerce Backlinke BEDELDİR!!

.Edu Backlink Aldınız Ne Faydasını Görüceksiniz?

Kaliteli backlinklere sahip olursunuz.!!
Pagerank değeri almanızda etkisi büyüktür.!!
Hedef kelimenizde üst sıralara yükselirsiniz.!!
Hit artışı yaşarsınız.!!
Hızlı İndex !!

Eklenen sitelerin genel özellikleri :

Hepsi yüksek pr ve alexa değerlerine sahiptir.

.Edu uzantılı sitelerden alınan backlinklerin ne kadar değerli olduğunu biliyorsunuz.!!!

Sizden İstediklerimiz;

-Site Adresiniz
-Anahtar Kelimeniz
-Tanıtım Yazınız
-Rapor Gonderilecek " Mail Adresi "

Bu şekilde pm atabilirler.

Edu Sitelere Tanıtım Yazısı

11.png

25 Edu |+| Tanıtım Yazısı |+| HigH Backlink |+| 20 İmleme |+| 150 Arama Motoruna Kayıt = Sadece 25 TL

---------

50 Edu |+| Tanıtım Yazısı |+| HigH Backlink |+| 20 İmleme |+| 150 Arama Motoruna Kayıt = Sadece 40 TL

---------

100 Edu |+| Tanıtım Yazısı |+| HigH Backlink |+| 20 İmleme |+| 150 Arama Motoruna Kayıt = Sadece 70 TL

Ödeme : Garanti Bankası , İş Bankası , Paypal , Mobil Ödeme

İletişim : Pm

İletişim : [email protected]

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu 1 gün süresi nedir ? 1 gün sonra kaldıracak mısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5