İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

efestech.com çok kaliteli bir şirket

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar reklam amaçlı yazmıyorum kimse yalnış anlamasın ama burdan deneme amaçlı bir 40 mb lik windows hosting aldım inanın çok memnun kaldım çok hızlı uploap ediyor ve asp kullananlar için çok ideal okadar hızlıki kullandığım ftp programı hız karşısında hata verdi :D

ayrıca daha önce ekonomikhost.net ile çalışıyordum arkadaşlar size önerim hiç yaklaşmayın bunlara hep sorunlu hep sorunlu hele hele domain paneli ben sürekli domain panel şifremi sürekli değişsin diğe e şifremi unuttum bölümünden istetiyordum ama gel gör 1 aydır domain panelime giremiyorum çünkü şifre gelmiyor artık defalarca maill bildirmeme rağmen ilgilenmediler telefonla bile bildirdim bakacaz demelerine rağmen 2 hafta geçti domainlerimin nsleri değişecem giremiyorum ama sakın sizde bu duruma düşmeyin ayrıca eski acces kullanıyorlar yani asp sctriplerde çok yavaş

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilirler işlemimi 5 dk gerçekleştirdiler ayrıca %99 Uptime Garantisi veriyorlar ayrıca bunlar şirket efestech bilgisayar ve internet hizmetleri ltd şti
bence deneme değer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5