İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Efsane fenerli Selçuk Yula vefar etti

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
https://www.youtube.com/watch?v=LAi-HNYDMs8

Futbolculuk kariyerine Şekerspor'da başladı. 1979'da transfer olduğu Fenerbahçe'de golcülüğü ve penaltı atışları ile tanındı.

Selçuk Yula Fenerbahçe'de iki sezon üst üste gol krallığı (1981-82, 16 gol), (1982-83, 19 gol) yaşadı. Fenerbahçe formasıyla 134 gol attı.

Daha sonra F. Almanya Bundesliga takımlarından Blau Weiss Berlin takımına geçti, bir sezon oynadı (1986-1987).Daha sonra Sarıyer (1987-1991) sezonunda transfer oldu. Galatasaray'da 1 sezon oynadıktan sonra futbola veda etti.14 kez oynadığı Millî Takım'da 3 kez kaptanlık yaptı.

Jübilesini, aktif sporculuk yaşamına ara verdikten bir süre sonra Erzurumspor ile yapılan özel bir maçta Fenerbahçe forması ile yaptı.

Evli ve 1 kız çocuğu babası olan Yula, günümüzde Fotomaç gazetesi ile Fenerbahçe TV'de spor yorumculuğu yapmaktadır.

marqha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah taksiratını affetsin.. 52 yaş çok ta yaşlı sayılmaz.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Yahu adam sapa sağlam, çokta diriydi.
Mekanı cennet olsun.

Sanal gazetelerde haberi görünce yine twetter şakası demiş ve ciddiye alıp haberi bile okumamıştım.

Gerçekten üzüldüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5