İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Efsane Geri Döndü: 100$'lık Adwords Kuponları Sadece 25 YTL

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Hatırlarsanız bir ara 140$'lık hesaplar satmıştım, baya bi kişi faydalanmıştı. Google'ın bu kupon ve hesap konusundaki sıkı yönetiminden sonra 100$'lık kuponlarla yeniden aranızdayım.

İhtiyacı olanlar benimle MSN'den iletişim kursun lütfen...

-Sınırlı sayıda kupon vardır.-

1 kupon = 25 YTL
5 -10 kupon arası alımlarda = 24 YTL (tanesi)
10 ve üzeri alımlarda %10 indirim yapılır.

Havale kabul edilen bankalar: YAPI KREDİ, İŞBANK, HSBC, FİNANSBANK, AKBANK ve BANK ASYA

MSN: fkayaist[at]hotmail.com

Not: Kuponlar yeni hesap açılınca, kupon kodunu girerek aktif olmakta ve sorunsuz çalışmaktadır. Bizi bilen biliyor, bana referans göster, bilmem ne gibi saçmalıklarla uğraştırmayın. Çalışmayan kuponlar çalışmadığı ispat edildiğinde (Ekran Görüntüsü..vs. gösterilerek) iadesi her zamanki gibi yapılmaktadır. Önceki satışlarımı forumda aratıp bulabilirsiniz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,

Hatırlarsanız bir ara 140$'lık hesaplar satmıştım, baya bi kişi faydalanmıştı. Google'ın bu kupon ve hesap konusundaki sıkı yönetiminden sonra 100$'lık kuponlarla yeniden aranızdayım.

İhtiyacı olanlar benimle MSN'den iletişim kursun lütfen...

-Sınırlı sayıda kupon vardır.-

1 kupon = 25 YTL
5 -10 kupon arası alımlarda = 24 YTL (tanesi)
10 ve üzeri alımlarda %10 indirim yapılır.

Havale kabul edilen bankalar: YAPI KREDİ, İŞBANK, HSBC, FİNANSBANK, AKBANK ve BANK ASYA

MSN: fkayaist[at]hotmail.com

Not: Kuponlar yeni hesap açılınca, kupon kodunu girerek aktif olmakta ve sorunsuz çalışmaktadır. Bizi bilen biliyor, bana referans göster, bilmem ne gibi saçmalıklarla uğraştırmayın. Çalışmayan kuponlar çalışmadığı ispat edildiğinde (Ekran Görüntüsü..vs. gösterilerek) iadesi her zamanki gibi yapılmaktadır. Önceki satışlarımı forumda aratıp bulabilirsiniz.

Merhabalar , Öncelikle tutumunuzu anlamış olmamakla beraber " Bizi bilen biliyor, bana referans göster, bilmem ne gibi saçmalıklarla uğraştırmayın. " bu cümlenizi onayladığım söylenemez. Buradaki konumunuz sanki satıcı değilde alıcıymış gibi üstten bakmanız ilginç. Kuponları hesap olarak satıyorsanız hesap ücretini belirtiniz.İyi çalışmalar.

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bu tutum, daha önce satış yaptın mı, forumdan kimlere satış yaptın..vs. gibi sorularla insanı meşgul edip alışveriş yapmayan gayriciddi kişiler içindi. Burada cümlenin devamını okursanız, referansları bulabilirsiniz diye devam ediyor... Üzerinize alınmayınız.

Örneğin, geçen satışı şurdan görebilirsiniz: http://forum.iyinet.com/google-adwords/38162-140-lik-google-adwords-hesaplari-satiliktir.html

Sorunuza gelince, malesef aktif hesap bulunmamaktadır, kupon olarak satış yapılmaktadır.

Teşekkürler...

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir hesaba birden fazla üstüste kupon girilebiliyor mu? (FK88 den özür dilerim konusu dağıldı ancak bu konuda aydınlanırsak satışlarına katkı da olacaktır)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn listeme ekledim sizi,
beni tanıyan tanıyor demişsiniz de, sizi tanıyanları biz tanıyor muyuz acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5