İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT basladı !!!!

G

Gencadam

Misafir
Türkiye'nin pastadaki maddi payı çok yüksek. O nedenle Türkiye'ye öncelik vereceklerinden yanayım. Türkiye'ye diğer ülkelere oranla daha fazla para geliyor Adsense'ten.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ben dün googleye mail attım..

Gün: Fri, 07 Oct 2005 02:16:32 -0700
Kimden: Google AdSense <[email protected]>
Kime: gökhan <[email protected]>
Konu: Re: [#35448092] Önemli bir neden
Merhaba Gökhan,

E-postanız için teşekkür ederiz. Maalesef şu anda alternatif ödeme yöntemleri veya para birimleri sunamıyoruz. Gelecek aylarda yeni ödeme seçenekleri eklemeyi umuyoruz.

Sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

Original Message Follows:
------------------------
From: "gökhan" <[email protected]>
Subject: Önemli bir neden
Date: Thu, 06 Oct 2005 19:09:29 -0000

merhaba google ekibi Ben 1 ay sonra askere gidiceğim ceklerimi nasıl
tahsil ediceğim diye düşündüm ama tam olarak bir şey fikir
bulamadım Eğerki bana eft banka hesabıma YTL olarak yollama şansınız
varmı acaba? Çünkü askere gidiceğimden onlarla o kadar
ilgilenemiceğimi biliyorum.. Bana bu konuda yardımcı olursanız cok
sevinirim..

iyi çalışmalar
Saygılarımla Gökhan KÖSE

Language: tr
AdSenseLocale: tr
ctx: tr:quick_answer
Name: gökhan
URL: http://www.xxxx.com

cevap böyle oldu ;) yani ilerki aylarda bişeler olacak bu kesindir :d

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilerki aylar ama kaç ay ilerki aylar 12 ayda olabilir 36 ay da :d

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi bu EFT olayı Türkiye için olmayacak mı yani ? Ya neden her şeyde gerideyiz ?

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bir mail mesajı hazırlanmalı ve tüm adsense kullanan türk webmaster lar bu e-maili adsense ye yollamalı protesto ediyoruz acilen türkiyeyide eft sistemine alın diye

çok başvuru olursa bence bir iki ay içinde hatta belki daha erken türkyiede eft sistemine girer

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HolyBoY' Alıntı:
bence bir mail mesajı hazırlanmalı ve tüm adsense kullanan türk webmaster lar bu e-maili adsense ye yollamalı protesto ediyoruz acilen türkiyeyide eft sistemine alın diye

çok başvuru olursa bence bir iki ay içinde hatta belki daha erken türkyiede eft sistemine girer

evet bencede... bişiler yapalım artık :eek:

G

guajira

Misafir
Gencadam' Alıntı:
Türkiye'nin pastadaki maddi payı çok yüksek. O nedenle Türkiye'ye öncelik vereceklerinden yanayım. Türkiye'ye diğer ülkelere oranla daha fazla para geliyor Adsense'ten.

Türkçe adsense Rucça ve Çince den önce başlamıştı diye hatırlıyorum arkadaşlar. Merak etmeyin. Bi sonraki genişleme sürecince Türkiye'ye EFT başlayacaktır. Aceleye gerek yok :p

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten bu olayı çoğu kişi daha önce iletti Google 'a.

Bir an önce olsa mükemmel olur tabi.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir mail kalıbı hazırlansa iyi olur hem ingilizce hem de Türkçe mail atalım güzel olur en azından Türkiye'de adsense kullananların da olduğunu farketsinler artık.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet bencede bunuda hazırlıcak bi tek adam var gözümde oda yoktur :D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de acilen bir e-mail yazalım! Herkes yollasın! Madem bir şey yapıyorlar bari tam yapsınlar. Neden ülke ülke ayırıyorlar bunu anlamak bile zorluyor insanı.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana da ileride olacak diye yazmışlardı. Biraz da biz bastırsak sanırım bir kaç ay içinde bu sorun hallolur.

E-mail hazırlamak da zor değil. Hatta bunun dışında da halledilmesi gereken sorunlar varsa yani webmasterların ortak meseleleri dile getirilebilir. Bir taşla birkaç hedef vururuz böylece.

Haydi kafa yoranlara kolay gelsin.

G

geyik.net

Misafir
arkadaşlar size birşey söyleyim. Eğer 1 kere bile hile yapmışsanız SAKIN AMA SAKIN mail atmayin. mail atan herkesi inceliyorlar ve en ufacık bir açıklanamicak şeyde banliyorlar. yaşayan arkadaşlarım var ordan biliyorum. mail atacaksanız da fake adreslerden atin. hatta anonymous atın. sakın ama sakın kendi mailinizden atmayin. sonra vay efendim ben duymadım , ben görmedim, vay efenim ayda kazaniorduk 1000 2000 eft istedik banladılar demeyin ;)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim anlamadığım google gibi koskoca bi şirket tr de her bankadan hesap açıp ay sonunda aynı gün hepsine parayı aktarabilmeli bu o kadar zor birşey olmasa gerek

M

murme

Misafir
diger türlü ama daha kolay işleri ek zaman harcatio bu dedigin olay adamlara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek zaman harcatıyorsa o zaman diğer ülkelere neden yapabiliyor ?

M

murme

Misafir
bak arkadasim diger türlü adamlar çekleri tek bi sistemle otomatik olarak basıp posta ile yolluolar irlandadan sanırım bu şekilde daha masraflı onlar için ama hizmet vermek için yapiolar belkide biliemem

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar hizmet canlisi insanlarsa eftyi bir an once yapsinlar ben ona hizmet derim acikcasi...artı mubarek ayda bol bol hayır duasıda alırlar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi