İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT de Hangi Banka Hızlı ?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba...

Ben pazartesi günü halkbank hesabımı ekledim perşembe olmasına rağmen henüz bir doğrulama ödemesi göremedim.

Salı günü ekleyen ise çarşamba günü doğrulama ödemesi aldı.Onun bankası Yapı Krediydi.

Halkbankasını arayıp sorduğumda, yurtdışından gelen eftlerin süresinin gelen yer ile bankanın arasındaki tebligata bağlı olduğunu ve sürecinde buna göre değiştiğini söyledi.Bunun üzerine yapı kredinin daha hızlı olduğuna karar verdim.

Eft alan banka isimlerini ve günlerini paylaşabilirse hepimiz için yararlı olur diye düşünüyorum

şimdiden teşekkürler :)

İlk ben başlayayım
Halkbank - 4 Gün Hala Ses Yok :)
Yapı Kredi - 2 Gün

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bunun bankayla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.Google ın o 10 günlük süre içerisinde doğrulama parayı citybank üzerinden göndermesi ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum..

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mmmm' Alıntı:
Bunun bankayla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.Google ın o 10 günlük süre içerisinde doğrulama parayı citybank üzerinden göndermesi ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum..

halkbank müşteri hizmetleri kendisi söyledi benim değil bankanın bilgisi :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence şuda olabilir.Ödemeleri yetişsin die son günlerde başvuranlara hızlı davranmış olabilirler.ama bu demek değilki sizi ihmal etsinler.Belki bankada bir sorun olabilir.Yada hesabında

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft odemelerinin bankayla ilgili oldugunu sanmiyorum ama bence Turkiye de isini en duzgun yapan banka Yapi Kredi bankasi, 2000 yilindan beri hic bir sorun yasamadim...

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can' Alıntı:
eft odemelerinin bankayla ilgili oldugunu sanmiyorum ama bence Turkiye de isini en duzgun yapan banka Yapi Kredi bankasi, 2000 yilindan beri hic bir sorun yasamadim...

tek bi şube ile çalıştığın içindir.

YKP'ye 1 hafta önce çek verdim bugun aradılar takas yapamadık dediler çeki geri verdiler :)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ne zaman gönderirse ona göre bütün bankalara aynı sürede gelir. erken geç diye birşey yok bence. ;)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques' Alıntı:
Merhaba...

........... yurtdışından gelen eftlerin süresinin gelen yer ile bankanın arasındaki tebligata bağlı olduğunu ve sürecinde buna göre değiştiğini söyledi......

EFT = Yurt içindeki bir banka (/şubesi) nin yine yurt içindeki bir banka (/şubesi) ne Elektronik olarak yaptığı Fon transferidir.

yurtdışından EFT gelmez !!!

yanlış hatırlamıyorsam o Swift işlemi (yurtdışından para gelme işlemi=swift)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5