İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT geldi mi?

B

Baria

Misafir
Bana EFT için pin kodu bu gun geldi.Ödemeyi ne zaman alıcagım EFT olarak ? Bir bilgisi olan?(EFT ilk çıktıgı gun yanlış hesap girmişim bu yuzden gecen hafta salı gunu pin kodu gelmemişti yeni hesap ekledim ve bu gun geldi eft den ve dogruladım)Sizin Bu ayki ödemeleriniz Eft den gerçekleşti mi?

B

Baria

Misafir
ben ilk ödememi alıcam bu gun onayladım eft yi hangi zamanın ödemesini alırım peki? bu ayın 15 ine kadar olan ödemeyi mi ? yani 15 mayıs a kadar kazanılan parayı mı?

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar bu pin kodu dediğiniz nedir? Hesaba bir miktar yatırılacağını duymuştum, hesap bilgilerini girdikten 1 hafta sonra hesabıma 0.26 ytl yatmış, ancak yatıran firma BFS FINANCE LIMITED olarak görünüyor. Acaba google la ilişkisi var mı bunun?

eft yi onaylasam mı diye tereddütteyim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
adsl' Alıntı:
Ya bu pin kodu dediğiniz nedir? Hesaba bir miktar yatırılacağını duymuştum, hesap bilgilerini girdikten 1 hafta sonra hesabıma 0.26 ytl yatmış, ancak yatıran firma BFS FINANCE LIMITED olarak görünüyor. Acaba google la ilişkisi var mı bunun?

eft yi onaylasam mı diye tereddütteyim.
onayla google ödemesi o

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şimdi baktım 0,33 ytl de bana gelmiş :D

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay eft ödemesi yapılmayacak herhalde ay sonuna geldik halâ ses seda yok. birdahaki ay'a mı kaldı yani. çek olarak işaretleseydik belkide daha hızlı elimizde olurdu. Neyse 1 ay daha bekleriz olmazsa.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5