İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumu kurcalıyorum ama hep yüzeysel geçilmiş, banka kodunu yazın, sonra şube kodu ve hesap no diye. Şube Kodu ve hesap numarası zaten TR'de kullanığımız 3 Haneli Şube Kodu, 7 haneli Hesap Numarası sanırım bunda bir yanlışlık yok varsa da düzeltin lütfen.

Tek sorun Banka kodu denen kodda. Forumda verilmiş olan banka kodları IBAN Numaraları arkadaşlar. Gerçi 10 Haneli verilmiş hepsi ama ben bankadan Iban numaralını aldım toplam 22 hanelik. Bunu anlamadım.

Ayrıca Adsense ayar sayfasında çok önemli diye şu uyarı verilmiş :

• Uluslararası Banka Hesap Numarası (International Bank Account Number - IBAN) bilgileri girmeyin. Lütfen yerel banka hesap numaranızı girin.

Oraya IBAN girmeyeceksek ne girecez acaba?

Bir de Banka Kodu kısmına bir sınırlama getirilmiş ve 4 Haneli yazılıyor en fazla. Yani oraya 4 haneli bişey yazmak lazım demek ki. Yani aşağıda uyarıda olduğu gibi "yerel banka hesap numaranızı girin", bunu girmemiz lazım demek. Ama ne gircez, öyle bişey mi var, yaw çıkamadım işin içinden

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google ın bankalar için belirlediği banka kodları var.
pcqopat arkadaşımız yardımcı olmuş zaten :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yukarı da verdiğim siteden geçen hafta bende adsense eft girişi yaptım ve sorunsuz yapılıyor.(Belki soru işareti kalmıştır diye ekledim)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com, Ruen

Arkadaşlar çok teşekkür ederim.

Pcqopat.Com' Alıntı:
http://www.in-spiretech.com/bankasubekodlari/
adresinden kartı aldığın yere göre yap ve numaraları uygun şekilde gir sonra hesap numaranı 16 haneyi aralıksız yaz ve rumuzda ismin gibi bişey yaz tamamdır.Hala sorun varsa yaz açıklayalım :)
Çok saol, evet işte bu lazımdı bana, saolasın. ;)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar parayı hesaba yatırmışlar, hesaplara girip bu hesabı doğrula seçeneğini tıklayıp o tutarı girdim, şu an hiç bir uyarı yok. O tutarı girer girmez aktif oldu sanırım onu da varsayılan ödeme şekli olarak ayarlamak istermisiniz diye sordu ona da evet dedim.

Şimdi bu durumda ben o tutarı yanlış girseydim kabul etmeyecek miydi, doğru girdim diye mi hemen aktif oldu yoksa henüz aktif değil de sonradan mı aktif olacak? Şu an doğrulama beklemede falan gibi bi uyarı da yok da. Bilen var mı acaba?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabın yanında doğrulandı yazıyorsa tamamdır o hesaba gelir ödemeleriniz.
yanlış girseydiniz 2hakkınız kaldı bu hesap iptal edilecek gibi bir uyarı çıkardı.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
hesabın yanında doğrulandı yazıyorsa tamamdır o hesaba gelir ödemeleriniz.
yanlış girseydiniz 2hakkınız kaldı bu hesap iptal edilecek gibi bir uyarı çıkardı.
Teşekkür ederim ;)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende ne girewceğimi bilmiyorum
Garantide Hesabım var
Ancak hesap nomarası
713/6674069
Yani 16 haneli değil ????

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5