İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT İçin Ayarlarınızı Hemen Yapın

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT sanırım tamamen açılmamış, gelen maile göre buda ikinci deneme açılışı ayar yapmayanların panellerinde kalkabilir yine.

-----------

Merhaba *****,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

EFT'yi denemek için kısa bir süre boyunca ilk bir deneme, ve kısa bir süre önce yeniden bir deneme yaptık.

Hesabınızı gözden geçirirken görebildiğim gibi EFT için sağladığınız hesabınızla ilgili bilgiler hatasız sunulmuştur, ve gönderdiğimiz test ödeme doğrulanmıştır. Bu şekilde gelecek ödemeleriniz EFT yoluyla size gönderilebileceğine seviniyorum.

Programımızı geliştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz, ve bu denemelerin başarısına bağlı olarak yakın bir sürede EFT'yi tüm yayıncılarımıza sunabileceğimize seviniyoruz.

Herhangi sorularınız varsa, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

Emel
Google AdSense Ekibi

Original Message Follows:
------------------------
From: "****" <bilgi@****.com>
Subject: Ödeme Alma
Date: Sat, 03 Jun 2006 21:23:43 -0000

Merhabalar;
EFT seçeneğinin belirli süre gözüktükten sonra panelimizden
kaybolduğunu belirtmek için yazıyoruz. Bu seçenek tekrar ne zaman
açılacak. Ödemelerimizi EFT seçeneği açılacak diye bekletiyoruz. Ne
zaman EFT seçeneği aktif olacak? Bu konuda bilgi verebilirmisiniz.

teşekkürler
------------

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet açıklamaya göre yine sınırlı sayıda yollanacak EFT'ler.. Resmi açılışa daha var sanırım en azından 3 ödeme yollarlar bu şekilde sorun çıkmadığı taktirde açarlar EFT'yi herkese..

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Bencede 3 ödeme almadan resmi açılış yapmazlar şu an zaten google nin eft listesinde türkiye yer almıyor bu demektir ki büyük ihtimalle halen denem aşamasındalar

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla herşeyiyle ben hazırım 15 inden önce doğrulamayıda girdim bekliyoruz bakalım bu ödemeyi eft ile alalımda gerisi gelir heralde :)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nezama yatar bu ay, birde 15ine kadar kazanılanmı yatıyor yoksa 1 hazirana kadar olan mı?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
3 ay eft yi denicekleri kastetmiş sanırım arkadaş.Ancak şu anda panellerde eft mevcut.Resmen başladı diyebiliriz.Sadece listeye dahil edilmedi.

lynch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banka bilgilerini girenler 4-10 icinde hesaplarini kontrol etsinler aktarim gerceklesmis olabilir

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bi hesabımada eft istedim 14 ünde yolladık dediler yarın elimde olurmu arkadaşlar?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5