İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eft İle İlgili Sorular

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
öncelikle konu varsa özür dilerim arattım ama bulamadım.Şimdi bilindiği gibi bazı panellerde EFT çıkmadı, sanıyorumki en geç 2-3 aya kadarda çıkacaktır.

1 : Hesap Sahibi Zeki Alasya ise , Eft işlemi yapılsın diye verilen hesap sahibide Zeki Alasya ' mı olacak yoksa, Eft yapılacak kişi Metin Akpınar olabilirmi ?

2 : Aynı Hesap Numarasına, 5 farklı adsense hesabından EFT yapdırılabilirmi ?

Bilginizi Paylaşırsanız Sevinirim.Şimdiden Teşekkürler..

B

Baria

Misafir
1- hesap numarası kime ait ise onun adını yazıcaksın
2- denemedim :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft ekranında, isim bölümü değişebiliyor. yani adsense hesap sahibi "x y" ise, sen "f k" ismini yazabilirsin isim bölümüne. ikinci soruna ise hiç kimse cevap veremez sanırım :)

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1.sorunun cvpı evet hesap sahibide zeki alasya olucak bunu değiştiremezsin.Eft yapılacak kişi metin akpınar olamaz yani.
2.sorunun cvpı hayır yaptıramazsın yani yaptırsan bile aynı isim soyisim aynı hesap numarası ile google birden çok hesap açmaktan banlar

not olarak ploopun dediği gibi ismini değiştiremezsin sadece hesap numarana vereceğin takma ad değişiyo ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ploop' Alıntı:
eft ekranında, isim bölümü değişebiliyor. yani adsense hesap sahibi "x y" ise, sen "f k" ismini yazabilirsin isim bölümüne. ikinci soruna ise hiç kimse cevap veremez sanırım :)

o zaman buna göre ; ben x y adına açılmış google hesabından, f k adına eft işlemiyle para alabilirim değilmi ?

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hayır alamazsın paneli ii inceleyin isim değiştirilemiyo takma ad değişiyo:D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft işlemi panele ilk geldiğinde "x y" adına açılmış adsense hesabından "f k" adına havale yaptırabiliyordun. ben denedim olmuştu. yani zeki alasya olan hesap sahibinin adsense hesabından metin'e havale yapabilme imkanın vardı. şimdi değiştiyse sistem bilemem, benim panelden eft gitmiş durumda :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fugitive' Alıntı:
hayır alamazsın paneli ii inceleyin isim değiştirilemiyo takma ad değişiyo:D
panelde isim değişmiyor tamam da, eft bilgilerini girerken isim değiştirilebiliyor diye hatırlıyorum ben?

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende değişmiyor ondan dedim tabi malum google :) zaten bu ay gelicekmi bakalım gelmez heralde bu ay eft

B

Baria

Misafir
değişiyor ben değiştirdim. Benim hesap sahibi AAA BBBB ye ait EFT ise boyle
Ödeme Türü: Elektronik Fon Transferi
Para birimi: New Turkish Lira
Hesap Sahibi Adı: MMMM EEEE
Hesap Rumuzu: MMMM garanti
Hesap Numarası: ************4884

değişiyor isim

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim hesap zeki alasya adınaydı
ama EFT işlemini Türkan Şoray adına yaptım :D
kabul edildi

ya çok fazla kasmayın arkadaşlar. Bu soruların ardı arkası gelmez. deneyin ve görün sonuçları. sonuçta buradaki herkes sizin gibi. yani onların da sadece tahminler doğrultusunda verecekleri cevapları vardır

inanın bu Google'ı can sıkıntısından kullanıyorum sadece. yoksa ondan gelecek hayr Allah'tan gelsin. adamı kanser eder bu google. Para veriyor vermesine ama adamı kanser ediyor bu tür çelişkilerle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5