İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT Ödendimi ?

M

m3rt

Misafir
23.Haz.2006 Ödeme... -USD 4116,14
30.Haz.2006 Kazançlar... USD 6638,82

Şimdi benim param ( 23.Haz.2006 Ödeme... -USD 4116,14 ) çek olarak olarak geldi.

Ama EFT ( 30.Haz.2006 Kazançlar... USD 6638,82 ) olarak seçtiğim param halen yatmadi.

Ben günlerini felan bilmiyorum.. Bu para ne zaman yatar... Yattida bana mi yatirilmamiş? Bilgilendirirseniz sevinirim. Adsendeyi detayli olarak bilmiyorum :(

Tşk..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazançlar olarak geçmiş 27-28gibi işleme alınır 29-30gibi ödenir eft arama yaparak eski konulara bakabilirsiniz.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takvimlerden haberin yok heralde : ) bilgisayardan da tarihe bakabiliyorsun.

M

m3rt

Misafir
zaman kavramı kalmadi. Kafam 1 milyon. Sen kısacası parayi ne zaman alirim onu söyle kaç gün sonra :) hadi canim be bi yardim et

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
allah çok versinde bu arkadaş sahtekarın biridir. O kadar kazanmamış sadece hava olsun diye rakamlarla oynamış bu kadar kazancım var diye seviniyor..bırak bu işleri.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
allah çok versinde bu arkadaş sahtekarın biridir. O kadar kazanmamış sadece hava olsun diye rakamlarla oynamış bu kadar kazancım var diye seviniyor..bırak bu işleri.

nasıl bukadar emin olabiliyorsun? ya kazanmışsa?
bu adamın her açtığı konuda sahtekar deniliyor madem bu adam bukadar sahtekardı kim davetiye yolladı?
eger varsa elinizde bi kanıt gösterirsiniz...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Romantlk' Alıntı:
kanıt olsa bile bunu her başlıkta söylemeleri yersiz bence.
nasıl yersiz bu kişi milleti apaçık kandırıyor buna kayıtsız kalamam. sen kandırılmaktan memnun musun?

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Google ayın 15'ne kadar EFT bilgilerini ekleyip doğrulayan webmasterlerin ödemelerini EFT yoluyla yaptı.
Yaklaşık olarak 1 USD = 1.69 YTL gibi bir kur uygulanmış.
iyi gibi..iyidir iyi :)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Monkeyman' Alıntı:
Evet Google ayın 15'ne kadar EFT bilgilerini ekleyip doğrulayan webmasterlerin ödemelerini EFT yoluyla yaptı.
Yaklaşık olarak 1 USD = 1.69 YTL gibi bir kur uygulanmış.
iyi gibi..iyidir iyi :)

gelmedi ödeme :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5