İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eft sorunu

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben önceden kendi adima hesap sahibi actim olmadi abimin adina hesap sahibi olarak actim google 1 dolar gonderdi ve dogruladım ve eski hesap sahibi adi oldugundan dolayi ayni hesap adini acamiyorum eskisinide degistiremiyorum bunu nasıl yapabiliriz ayrıca herhangi bir hesap sahibi ve hesap rumuzu olabilirmi ? bilen varsa yazabilirse memnun olurum

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tsk ederim ama bu yuzden mail atamam :) o en son iş benim icin hesap numarası baskasinin ismindeydi degiştirmek istedim adima ama onceden acmistim ama arkadasinki kabul edildi neyse tsk ederim ZIPKIN

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abimin hesaba para göndereyim dedim. 3 hafta sonra çıktı dediki Gönderi başarısız. Sebep banka Hesap sahibi adını kabul etmedi. Yanlışlıkla kendi ismimi yazmıştım. Değiştirilmiyoda silinmiyoda. Mesaj attım 1 haftadır cevap yok. :d

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende o zaman mesaj atmim en iyisi boyle abimin hesabına gelmesi daha iyi :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım aynı şey bana da oldu ama ben yine aynı kişi adına istedim tabi banka farklıydı :) İlk girdiğimde yanlış girmişim sonradan öğrendik ve onayladım :) Maillere zaten cevap gelmiyor.1aydır cevap gelmeyen mailler var.

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valaha artık tobe ettim dokunmayacam banlanma korkusu var bende ya en ufak bir seyde aceba dogrumu yapıyorum die korku giriyor ilk odememi gecen ay aldim ilac gibi geldi bu ayda alırsam panzehir gibi gelicek :)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imkansiz' Alıntı:
Valaha artık tobe ettim dokunmayacam banlanma korkusu var bende ya en ufak bir seyde aceba dogrumu yapıyorum die korku giriyor ilk odememi gecen ay aldim ilac gibi geldi bu ayda alırsam panzehir gibi gelicek :)
Kuralları okuduktan sonra ve hile yapmadığını düşünüyorsan korkmana gerek yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5