İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT Test ödeme problemi

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

2 gün önce adsense hesabımdan EFT seçeneğini seçtim, test ödemesi bugün sabah hesabıma yatırılmış.Fakat test ödemesini panelden doğrulamak istediğimde şu uyarıyı veriyor:

"Test ödemeniz henüz yapılmadı - lütfen daha sonra tekrar deneyin. Ödemenin banka hesabınızda belirmesi için 4-10 gün beklemeniz gereklidir."

Ödeme sabah yapıldığı halde panelde yapılmadı uyarısı veriyor.Bu olay hiç başına gelen var mı? Ne yapmam gerek?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
test ödemesini onayladığınızda gönderdik diye bişi söylemeleri lazım sana..
sonra 1 ytlden düşük miktarda ücret gönderirler. ne kadar geldi sana ve kimden geldi gözüküyor. emin misin google olduuna?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tmm olabilir bana 0.81 gelmişti. dava açıcam :D

gelen isim google diye geçmiyordu valla.. sendede öyledir muhtemelen. istersen 1-2 gün bekle,öyle onayla

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BFS finance limited yazıyor gönderen adında, google gönderdi kesin ve 1 ytlden düşük.Ama kabul etmiyor işte panelden.

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bendede var arkadaşlar anlamadım gitti :s

Test ödemeniz henüz yapılmadı - lütfen daha sonra tekrar deneyin. Ödemenin banka hesabınızda belirmesi için 4-10 gün beklemeniz gereklidir.

böle diyor

ödeme bugun BFS FINANCE LTD den 0.66 ytl olarak yatmış

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acaba hesapta şu tarihte ödemeniz yapıldı diye bir uyarımı belirecek ki? Bende çözemedim durumu.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benımde anlamadıgım şey onceden çek olarak aldığımız paraları şimdi eft seçeneğini sectiğimiz zaman çek değilde eft olarakmı gelecek hep nedir yani bu?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durum bendede var :S 1,40 ytl geldi banka mevduat hesabından yatan olarak gözüküyor isim şirket vs. yazmıor. nasıl yapacaz anlamadım ve ödemem 108 $ oldu bugun. bilgisi olan arkadas varsa yardımcı olabilirmi lütfen

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım 4 gün olarak ayarlamışlar erken geldiği için öyle yazıyor 4.gün deneyin.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın gece saat 12de 4. gün oluyor :) hadi hayırlısı ilk ödememi alacam gerisi de gelecek insallah

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
4 gün olmadan ben onayladım 1 küsür ytl yatırmışlar :) ALLAH bereket versin de şimdi kafama takılan bişey var pin kodum gelmedi henuz paramı eft ilemi gonderirler yoksa pini girmeden göndermezlermi şimdi eft sistemini doğruladım çekmi gelcek eftmi artık eft olarak alabileceksiniz diye bir yazı gordum hesabımı doğruladıgımda işin aslı nedir sizce?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gün olmadan ben onayladım 1 küsür ytl yatırmışlar :) ALLAH bereket versin de şimdi kafama takılan bişey var pin kodum gelmedi henuz paramı eft ilemi gonderirler yoksa pini girmeden göndermezlermi şimdi eft sistemini doğruladım çekmi gelcek eftmi artık eft olarak alabileceksiniz diye bir yazı gordum hesabımı doğruladıgımda işin aslı nedir sizce?

ustad pin kodu girmeden para kesinlikle ödeme yapmadıklarını adsense ödeme ile ilgili bölümlerinde cok acik yazıyor. eft olarak alırsın ödemeni ama pin kodu gelene kadar ödeme yapmazlar. benim 120 $ oldu 3 günde 20 $ aldım kafam karıstı bu nasıl oldu :S pin girdim eft ekledim ama gelecek ay ödeme yapacaklar sanırım. beklioruz googlenin isi iste :)

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kalpchat tesadüf benımde 120 $ oldu ama 4 günde değil tabiki dostum anladım fakat 15 ine kadar pin gelirse egerki inş gelir :) kacında odeme yapcaklar ? bu ayın bitimindemi ? pini girdikten sonra çek gönderme devre dışımı olacak eft alcam dimi.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalpchat tesadüf benımde 120 $ oldu ama 4 günde değil tabiki dostum anladım fakat 15 ine kadar pin gelirse egerki inş gelir :) kacında odeme yapcaklar ? bu ayın bitimindemi ? pini girdikten sonra çek gönderme devre dışımı olacak eft alcam dimi.

pin'i tam olarak bilmiyorum ama ödemeyi 100$ gectikten sonra en az 1 ay icerisinde ödemen yapilior bu 1 aylık süre ise site spamları felan olabilir yada inceleme gibi durumlar olabilir diye düsünüyorum. tabi kendi görüsüm bu

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugün panelden onayladım test ödemesini.

Banka hesabınıza test ödemesi yattıktan 1-2 gün sonra panelde, EFT test ödemesini girmeniz gereken bölümde "şu tarihte hesabınıza ödeme yapmaya çalıştık" şeklinde bir uyarı çıkıyor.O uyarıyı görünce test ödemesini doğrulayabiliyorsunuz.

Başına böyle bir şey gelen varsa bir kaç gün beklemesini tavsiye ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5