İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT TR'ye gelecek mi?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,
google in yardım sayfalarında sabrınızı sınıyoruz diye türklere hitaben bi yazı gördğüm..
ne dersiniz nezamana olur acaba???

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerde yazıyor bu " sabrınızı sınıyoruz "

google pskiyarti bölümüdemi açtı :D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
2 aydır varsa, yakında eft ile ödemeyi başlatabilirler

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
abi ben daha 5 kuruş kazanamadım yaa fark etmez benim için

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoğu şubeye çek bozdurmaya gittiğinizde bu nebiçim çek diyorlar. Türkiye Google ı, daha doğrusu Türk bankaları daha doğru dürüst Google ı tanımıyorlar. Öyle rastgelede yapılacak şey değil, Tüm bankalarla anlaşmaları lazım. Biraz daha zaman var..

S

Sporty

Misafir
Google ın beta süreleri 1-2 ay değil beyler.. bakın gmail hala beta 1 yılı aştı. Diğer hizmetleride hala beta.. 2 yıldır beta olan hizmetleri var ondan hemen celallenmeyin 2 yıl sonra alırız belki EFT :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Dış işlemler çalışanı bu sistemin nezaman geleceği ile ilgili bir iki ayrıntı ekleyim isterseniz,
Bu sayılan 16 ülke anladığım kadarı ile iban numarası bulunan ülkeler "iban numarası demek hesap numarasınız biraz comple hali içerisinde ülke banka kodu vs vs direkt o kişiye ulaşımı sağlayan bilgilerin mevcut olduğu bir sistemdir" Türkiyede iban Sistemini kabul etti bikaç hafta önce ve uygulama aşamasında şuan yani heran google amcamız Türkiyeyide bu listeye dahil edebilir ;)

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 hafta önce değil baya bi önce kabul etmiş olması gerekiyor, 2-3 ay önce Sedo dan IBAN kullanarak Garanti Bankasına Transfer gerçekleştirdim

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de yakında gelir.. az önce ziraat bankamatiğine uğradımda, ekranda iban ile ilgili bi tanıtım vardı...

T

turkeyweb

Misafir
Bosverin ya eft olmasin,bakarsiniz ugursuz gelir bir cogumuzu atar google(google adsense ile alakam yok)

G

Gencadam

Misafir
Google eğer bir konuda bir yazı yayınlıyorsa, demektir ki o konuyu faaliyete geçirecektir ve üzerinde çalışıyordur, deniyordur, gözlemliyordur vs vs. Yoksa yazıp da yem borusu çalacak bir oluşum değil Google. Türkiye, diğer ülkelere oranla gerçekten büyük bir dış pazar Adsense için. Fikrim böyle.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabri tebrik etmek centilmenliktir ve kendini kucuk dusurmemektir. Biz turkler pek aliskin olmadigimiz icin sasirtici gelmis olabilir ... Ne de olsa en basiti ile bizim hostingimiz kapansa hosting firmasinin telefonlari da kapaniyor ... Biz telefon kapatmalarina, yedeklerimizin datalarimizin gitmesine aliskiniz ...

D

dnturkey

Misafir
trextra' Alıntı:
Çoğu şubeye çek bozdurmaya gittiğinizde bu nebiçim çek diyorlar. Türkiye Google ı, daha doğrusu Türk bankaları daha doğru dürüst Google ı tanımıyorlar. Öyle rastgelede yapılacak şey değil, Tüm bankalarla anlaşmaları lazım. Biraz daha zaman var..

türkiye de hiç bir banka da sedo yu tanımıyor ama sedo eft yapabiliyor değil mi ? biraz daha mantıklı düşün pls...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5