İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT yi Aldım ! --> Yapı Kredi

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar arkadaşlar bizde ödememimizi zorda olsa gecikmeylede olsa sonunda aldık ama hesap numaramız değişmiş.
Yani eskiden eşe dosta verdiğiniz tüm hesap numaralarını değiştirmeniz gerekiyor. Yani eski ykb hesabınıza yeni hesap numarası verilmiş ,sorunla karşılaşmak istemiyorsanız yeni numaranızı öğrenerek yenisini verin.
iyi çalışmalar

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de hala alamadım. Bekliyoruz. Yarın da gelmezse boku yediğimizin resmidir. Rezil olduk adamların şeyine taktıkları yok. Bu hafta da gelmezse haftaya onlara dava açacam. Çek derdinden kurtulduk diye sevinirken 1 haftadır ruh hastası ettiler adamlar. yarın ola hayrola

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende ödemeyi aldım.
hesap noları değişti onaylatayım yapı krediyle devam edecem.
kolay değil birleşme bbiraz hak vermek lasım

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ödemeyi aldım.
hesap noları değişti onaylatayım yapı krediyle devam edecem.
kolay değil birleşme bbiraz hak vermek lasım

Açıkçası ben hak vermiyorum.
Bankamatik hata oluştu deyip paramı vermedi
ama hesabımdan parayı düştü. Şimdi ATM den para çekmeye korkuyom.
Karşımdaki şube görevlileride ne yapcanı bilmiyo, atmdeki para artarsa size veririz diyorlar, böyle bi banka olmaz olsun

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben şu yönden bakıyorum olaya. bu adamlar yıllardır çok iyi hizmet veriolar
birleşme sırasında bu tarz şeyler olur,düzeltilir bunlar. direk yaptıkları hizmet bi kenara atılamaz.
e atabiliosanız sizin vicdanınıza kalmış kendi seçiminiz.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şu yönden bakıyorum olaya. bu adamlar yıllardır çok iyi hizmet veriolar
birleşme sırasında bu tarz şeyler olur,düzeltilir bunlar. direk yaptıkları hizmet bi kenara atılamaz.
e atabiliosanız sizin vicdanınıza kalmış kendi seçiminiz.

son hatasıinternet bankacılıgında;
3 hesabım var bana verilen yanıt:
İşlem yapabilmek için en az bir hesabınızın olması gerekmektedir.
hesaplarımın hepsi silinmiş be nedir ya ?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geç alınan paraların faizini isteyin , kredi kartınızın ödemesi bir gün gecikince uyguladıkları faizi hepiniz biliyorsunuz, 3-4 gün fazladan bankada duran tüm paralar bankaya yine para kazandırdı !?

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paralarını alamayan arkadaşlar, ya teleweb üzerinden, ya da sikayetvar.com üzerinden, paranızı yarın alamamanız durumunda dava açacağınızı vb.. belirten, hafif tehtit eden ama ağır ve ciddi bir dille şikayet mesajları yazmanızı önerebilirim. böyle bir mesajı yazdığım günün akşamında param hesabımdaydı. hatta buraya da yazdım mesajı.

umarım sizler de emeğinizin karşılığını bir an önce alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5