İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT yi Aldım ! --> Yapı Kredi

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 23.10.2006 da eft yapılan ancak YKB deki aksilikler yüzünden hesabıma geçmeyen EFT yi şu anda aldım. Şimdi de bankaya, parayı çekmeye gidiyorum. ATM den deneyeceğim şansımı. İnşallah çalışıyordur.

(Konya Şubesi)

Bir daha da YKB mı... Allah düşmanımın başına vermesin...

G

GoogleGUY

Misafir
Kabus sona erdi. Herkese geçmiş olsun arkadaşlar. Güle güle harcayın.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar.
Hepimize geçmiş olsun.

İsrail, sonra Fransa, şimdi de Koç mallarını boykot edeceğim.

Dip not: Koç'a da geçmiş olsun.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hepinize hayirli olsun arkadaslar..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen yarın paramı çekip hesaplarımı kapattırıyorum..

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet banada gelmiş ben size bekleyin bişey olaz demedimmi hemen ortalığı paniğe verdiniz :D

R

RTSngz

Misafir
Arkadaşlar bence yanlış düşünüyorsunuz.
Sonuçta iki bankanın veritabanları birleşti.
Düşünün, milyonlarca kayıt... Ve bu kayıtları birleştirmek adamların sadece bir gününü aldı.
Yani önceden de internet şubesinde bununla ilgili bilgi verildi. Ve şu anda kimse mağdur değil, elinize paranız geçti fakat 2-3 gün gecikmeli olarak. Bu da birleşimden kaynaklandı.
Bence bu kadar tepki göstermek gereksiz.
Dediğim gibi zor bir iş iki bankanın birleşmesi...
Bu arada hayırlı olsun.
Güle güle harcayın paranızı :)

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yeni aldım eft yi ama yapıkredi ninde bu kadar bekletmesi haksızlık.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEnce bunda herkesin büyük tepki göstermesi etkili oldu. yoksa sittim sene göndermeyeceklerdi.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet aldık EFT leri ama bu bundan sonra yapıkredi ile çalışabileceğim anlamına gelmiyor. Yarın bütün hesaplarımı kapatıp, kredi kartlarımı iptal ediyorum.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende aldim, sonunda belki bizim online tepkilerimiz belki de adamlarin eski eft leri ay sonu itibariyle isleme sokmalari nedeniyle işler şu anda tıkırında.

ama bundan sonra güvenirmiyim bilmem, ama yine de yapı krediyi bir süre kullanacağım

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bence yanlış düşünüyorsunuz.
Sonuçta iki bankanın veritabanları birleşti.
Düşünün, milyonlarca kayıt... Ve bu kayıtları birleştirmek adamların sadece bir gününü aldı.
Yani önceden de internet şubesinde bununla ilgili bilgi verildi. Ve şu anda kimse mağdur değil, elinize paranız geçti fakat 2-3 gün gecikmeli olarak. Bu da birleşimden kaynaklandı.
Bence bu kadar tepki göstermek gereksiz.
Dediğim gibi zor bir iş iki bankanın birleşmesi...
Bu arada hayırlı olsun.
Güle güle harcayın paranızı :)

Arkadaşım 2-3 gün deği, 9 gün gecikmeli aldık paramızı. Ona göre planlarımız, ona göre ödemelerimiz, ona güvenerek verdiğimiz senetlerimiz, çeklerimiz, kredi kartı borçlarımız vardı. Benim sinir olduğum en önemli konu, kredi kartımızın son ödeme günü 26.10.2006 'ydı. tüm atm ler bozuk, tüm şubeler ana baba günü, sistemleri çalışmaz bir haldeyken, ben çok çok uzaklarda eski bir atm bularak paramı 27.10.2006 günü zarf ile yatırdım. yeni atm ler kesinlikle para falan almayı bırakın, kartı bile direkt geri veriyordu.

Tüm bunlara rağmen, bu adamlar kredi kartımıza kütürt diye faizi bindirmişler. Faizi bri yana bırakırsak, şu anda kiracısı olduğumuz dükkanı almak için banka kredisi almayı planlıyoruz ve bu şekildeki kredi kartı ödemesi gecikmeleri bize eksi puan getiriyor. üstüne bir de senetlerdeki geç ödemeler, çeklerin karşılıksız çıkması gibi şeyleri de eklersek...

tabiki aldığım para tüm bunlara yetmiyordu ama unutmayın ki 600 ytl lik senediniz olsa ve sizde 599 ytl bile olsa o senedi bankadan alamazsınız. tüm planlarımız altüst oldu yani.

şimdi bu banka, birleşme aşamasında bu kadar sorun yaratıyor da, neden kredi kartı gecikme bedellerini anında hesaba işleyebiliyor ?

ne olursa olsun, böyle bir banka, bu şekilde, müşterilerini mağdur etmemeliydi...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sempativet yazinin tamamini okumadim ama 9 gunluk mevzuu icin soyle diyeyim.

bayram nedeni ile tatil girdigi icin 9 gun gecikmeli geldi para. burada ykbnin sucu yok yani.
ykb kullananlar diger adsensecilere gore sadece 2.is gunu sonrasi 3.is gununun aksaminda aldilar.. zaten persembe odeme yapildi. cuma - pazartesi ve bugun sali odemeler ulasti. haftasonu eftler zaten ulasmiyor. diger 4 gunde bayram tatili..

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bana da ödeme geldi... Sonraki aylar için hesap numarası değiştirmemize gerek yok galiba değil mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5