İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eft yolladı ama onaylamadı

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka hesabıma eft yaptı google ve 1.23 para yolladı bende bu parayı panele girdim hesap onaylandı. 1 hafta sonra girdiğimde bir baktım hesabın yanında doğrulanamadı yazıyor ama seçeneklerde eft gözüküyor yani hesap aktif gözüküyor. Bu neden olmuştur sizce? Birde yolladığı 1.23 'ü geri çekti hesaptan. Acaba hesap ismiyle aynımı olması lazım banka hesap numarası sahibinin ismi.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banka ismiyle adsense hesap sahibinin ismi aynı olacak diye bi şart koysa hesap sahibinin adı opsiyonel olmaz doğrudan otomatikman alır.Ama istediğimiz ismi girebiliosak demekki farklı isim olmasıda kabulmüş google amca için

benim hesaplarda bi aksilik görünmüyor doğrulandı diyor hala.Sen bi email at en iyisi

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ali ye ait xxx nolu hesaba veli diye para yollarsanız o eft geri döner. Bankalar eft leri hesaplara gecirirken hesap numarasının dışında isimleride kontrol ederler.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques' Alıntı:
banka ismiyle adsense hesap sahibinin ismi aynı olacak diye bi şart koysa hesap sahibinin adı opsiyonel olmaz doğrudan otomatikman alır.Ama istediğimiz ismi girebiliosak demekki farklı isim olmasıda kabulmüş google amca için

benim hesaplarda bi aksilik görünmüyor doğrulandı diyor hala.Sen bi email at en iyisi

Google hesap sahibi X KAYA, Banka hesap sahibi Y KAYA oldugunda dahi kabul etmiyorlar.

Saygilar.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e desenize annemin adına bir hesap aççaz. Başka çaremiz yok :) Yanlız garanti bankasında yeni vadesiz hesap aç şeklinde bir link war. oradan hesap ismi oluşturulup hesap açılıyor. Bu şekil deneyen oldumu hiç?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
war' Alıntı:
e desenize annemin adına bir hesap aççaz. Başka çaremiz yok :) Yanlız garanti bankasında yeni vadesiz hesap aç şeklinde bir link war. oradan hesap ismi oluşturulup hesap açılıyor. Bu şekil deneyen oldumu hiç?
yanlis anladin herhalde yeni hesap acmana gerek yok
sanirim soyle
adsense hesabi A kaya a ait sen eft onaylatirken y kaya ismine ait bir hesabi girdin amabanka hesap nosu ismine A kaya girdin(adsense hesabindaki )
bendede 3 hesap ekli idi adsense hesabinda ve ucude degisik isim ve soy isimlerinde ne onaylanirken nede odemelerde sorun yasadim

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@culpable google hesabinda x kaya geciyorsa eft icin dogrulanacak hesaba yazdigin isim y kaya da olsa f turk de olsa eft gondermiyor, gonderip dogrulasan da ay sonunda o hesaba eft yapmiyor. Denedim...

Nasil denedim : Daha onceden ve sonrasinda kazanan eski bir adsense hesabi vardi. Icinde de para vardi birikmis olan. ( Benim adima olmayan ) Bir arkadasimin hesap numarasini yazdim pin icin eft gelmedi. Kendi adimi soyadimi yazdim ( google hesap soyadi ile benim soyadim ayni ) pin icin eft geldi. Dogrulandi. Ay sonunda eft si gelmedi.

Saygilar.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
@culpable google hesabinda x kaya geciyorsa eft icin dogrulanacak hesaba yazdigin isim y kaya da olsa f turk de olsa eft gondermiyor, gonderip dogrulasan da ay sonunda o hesaba eft yapmiyor. Denedim...

Nasil denedim : Daha onceden ve sonrasinda kazanan eski bir adsense hesabi vardi. Icinde de para vardi birikmis olan. ( Benim adima olmayan ) Bir arkadasimin hesap numarasini yazdim pin icin eft gelmedi. Kendi adimi soyadimi yazdim ( google hesap soyadi ile benim soyadim ayni ) pin icin eft geldi. Dogrulandi. Ay sonunda eft si gelmedi.

Saygilar.

calisko' Alıntı:
ali ye ait xxx nolu hesaba veli diye para yollarsanız o eft geri döner. Bankalar eft leri hesaplara gecirirken hesap numarasının dışında isimleride kontrol ederler.
ben su mesaj icin yazmistim o mesaji eft yapilmasi icin verdigi isim ve banka numaralari uyumadigi icin
yalniz dedigin sekilde bende odeme aldim aliyorum adsense hesabi ornek A kaya adina kayitli
B. kaya adina da aldim
ve hatta degisik soy adina da odeme aldim
hatta yanlis hatirlamiyorsam daha once google adsense hesaplarinida ytl ceviriyorlardi (paypal biozdurur gibi eft cikmadan once)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5