İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EG-Mobile Wordpress Teması Satışta (Mobil Tema / Uygun Fiyata)

VirtuE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte sitelerimize gelen ziyaretçilerin artık belli bir kısmı mobil tarayıcıları kullanmaktadır. Özellikle bazı telefon markalarının kendi tarayıcılarında aslında bir çok emek harcadığınız sitemiz maalesef çok kötü gözükmekte.

Gelişmiş mobil tarayıcılarda çok sorun yaşanmasa da bir bilgisayar ekranı ile bir cep telefonu ekranında görüp algılayabileceğimiz şeyler çok farklı. Sitenizi mobil tarayıcılardan ziyaret eden kişilere kullanışlı bi hale çevirmek istiyorsanız EG-Mobile tam size göre..

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Tema Özellikleri
- iPhone/İpad uyumlu
- Android uyumlu
- Blackberry uyumlu
- Tüm wordpress sürümleri için uyumlu
- Yorum bölümü
- Gravatar uyumlu
- Sınırsız renk seçenekleri
- Galeri bölümü
- Tema ayar sayfası
- Logo PSD dosyası
- Valid XHTML + CSS
- Ajax
- Tüm temalarla çalışır

Fiyat ve Ödeme Seçenekleri
- Tema+Kurulum Fiyatı: 9,99TL
- Ödeme seçenekleri: Paypal, İşBank, ZiraatBank
- İletişim: [email protected]

not: demo isteyenler demoyu mobil cihazlar yardımıyla görebilirler.

kranos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam siteme bende bir tane mobil tema kurdum. Şöyle bir sorun yaşadım. Ana sayfa mobil uyumlu ama diğer sayfalar mobil uyumlu olmadı. Sizinkinde de böyle bir sorun yoksa pm atın görüşelim hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5