İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EgeHost.NeT' den sponsor paketi bedava!!!

egehost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Egehost.net olarak düzenlemiş olduğumuz 250mgb lık linux hosting paketimizi
tam 20 kişiye 1 yıl boyunca sponsor oluyoruz kesinlikle hiçbir ücret taleb edilmeyecektir.

Şartlarımız
Host edilecek site ; marez , absürt , heking , gibi Tr yasalarına aykırı hiçbir yasal olmayan içerik içermeyecek aksi taktirde sorgusuz paketiniz serverlarımızdan silinecektir.

paket detayları ve farklı sorularınız için;
7/24 online destek ; [email protected]
mail; [email protected]

Linux Hosting Ortak Özellikler

Linux İşletim Sistemi
Sınırsız park edilmiş domain
Sınırsız E-Mail Yönlendrime
Pop3 / ımap
WebMail
Güvenli POP3S/IMAPS
E-Mail Spam Koruma
E-Mail Virüs Koruma
Site Yapım Sihirbaz

Dns Yönetim
Otomait E-Mail Yanıtlayıcı
MX Kayıt Düzenlemesi

Şifre Korumalı Klasorler
Ftp Girişi
Ek Ftp Hesabı
Ziyaretçi İstatislikleri
Site Log Dosyaları
Ayarlanabilir :Hata Sayfaları
Cpanel Türkçe

Web Dosya Yöneticisi
Hotlink Koruması
Otomatik Yazılım Kurulumu
Hat Kullanım Görüntüleme
PhpMyadmin
Özel Mime Ekleme
Paylaşımlı İP
Haftalık Yedekleme
Manuel yedekleme ve indirme
Müşterinize Alan Adı Kontrol Paneli

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Wordpress kurulabiliyor mu? Birde lokasyon neresi? Elimde domain var yazılarda var host gerekli.

egehost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Butun sıstemleri kurabılıyorsunuz host sıstemımız dunyanın en çok tercih edılen cpanel'dir.
Lokasyon kendı kabınlerımızın bulunduğu almanya netdırekttır. tr sunucularımızda mevcuttur trafık açısından almanya tercıhımızdır.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Peki ben size site adresini göndereyim siz hesabı açıp bana pm ile bilgileri gönderirsiniz. Eve net bağlatmam bikaç gün daha sürecek internet kafede sizi sürekli göremiyorum. Bilgilerimi pmledim. Lokasyon olarak netdirecti verirseniz iyi olur proje sitelerimde almanya ve amerika dışını kullanmıyorum.. Teşekkürler..

egehost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gökhan bey inanın hesabınızı açıp mail yoluyla bılgılerınızı gondermeyı çok ısterdık fakat kullanmış olduğumuz sistem ve prensiplerimiz gereği sıtemıze uye olup sipariş geçmenız gerekıyor. aynı zamanda sipariş geçmeden musterı temsılcılerımızden bırısı ile iletişime geçip kullanmak istediğiniz host ile ilgili bilgiler vermeniz gerekmektedir. ilginizden dolayı tesekkur eder iyi çalışmalar dilerim.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
umarım alacak 20 kişinin faydasına dokunur. gerçektende tüm hosting şirketlerinde görülmesi gereken hareketler bunlar. yabancı hosting firmaları daha çok tercih edilirken, kupon kodları aranırken, Türk hosting firmaları ile kullanıcıların yakınlaşması, alışması ve güven duyması açısından son derece önemli bir adım atmış oldunuz bence. dilerim çoğu firmada bu adımı örnek alırlar.

hatta Türk hosting firmalarıda kupon olayına girseler, 2 günlük veya 1 saatlik veya 1000 kişilik kupon kodları olsa, işin daha bi zevki çıkar. (mini öneri)

yapmış olduğunuz kampanya için sizleri kutlarım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
gökhan bey inanın hesabınızı açıp mail yoluyla bılgılerınızı gondermeyı çok ısterdık fakat kullanmış olduğumuz sistem ve prensiplerimiz gereği sıtemıze uye olup sipariş geçmenız gerekıyor. aynı zamanda sipariş geçmeden musterı temsılcılerımızden bırısı ile iletişime geçip kullanmak istediğiniz host ile ilgili bilgiler vermeniz gerekmektedir. ilginizden dolayı tesekkur eder iyi çalışmalar dilerim.

Teşekkürler şuan o kadar vaktim yok ancak bikaç gün sonra vakit ayırabilicem buna..

egehost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,içinizden gelen düşüncelerinizi paylaştığınız için egehost.net ekibi olarak çok tesekkur ederiz.. sizin dürüst ve samimi konuşmalarınıza karsı bizde cevap vermek istedik; öncelik ile biz sadece bu forum sitesinde kampanyalar yapmadık bir çok yerde kampanyalarımızın dolmasına rağmen bir çok host isteklerine açık bakıyoruz bu forum sıtesındede aynı sekılde suanda 20 host lımıtımız doldu ama bir 20 kısıye daha destek çıkmak bizi iflasa sürüklemez. Belki çok büyük bir kuruluş değiliz dunyanın en saygın fırmaları arasında da değiliz o yolda ilerlemeye gayret ediyoruz. Biraz önce de dediğim gibi 20,50,100 bu kampanyalar hıc bır fırmayı batırmaz işsiz de bırakmaz biz egehost.net olarak elimzden geldikçe herkeze yardım etmek destek çıkmak isteriz. Herkeze iyi geceler iyi çalışmalar ilginizden dolayı tesekkur ederiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi