İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eğer ttnet hattınızı keserse kendiniz açın

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
ttnet.jpg

Türkler Kaçak Elektirik Kaçak Su Filan Zaten Bulmulardıda Kaçak TTNET ADSL Yeni Çıktı Heralde
Türk Bu TTNET Dayanırmı Karşısında
arkadaşlar başka bir forumda buldum neti kesik olan bir arkadaşımın evinde denedim ve sonuç olumlu çıktı iyinet adına videolu anlatımı ile upload ettim
program virüs alarmı verebilir normaldir virüs yoktur o yüzden programı kuracagınız zaman anti virüsleri deaktif hale getirin
videolu anlatımı ve gerekli program linkte mevcut
http://hotfile.com/dl/107630989/ea1cfcf/tnet.rar.html rar şifresi www.iyinet.com
bi köşeye koyun bir gün lazım olur

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ttnet.jpg

Türkler Kaçak Elektirik Kaçak Su Filan Zaten Bulmulardıda Kaçak TTNET ADSL Yeni Çıktı Heralde
Türk Bu TTNET Dayanırmı Karşısında
arkadaşlar başka bir forumda buldum neti kesik olan bir arkadaşımın evinde denedim ve sonuç olumlu çıktı iyinet adına videolu anlatımı ile upload ettim
program virüs alarmı verebilir normaldir virüs yoktur o yüzden programı kuracagınız zaman anti virüsleri deaktif hale getirin
videolu anlatımı ve gerekli program linkte mevcut
http://hotfile.com/dl/107630989/ea1cfcf/tnet.rar.html rar şifresi www.iyinet.com
bi köşeye koyun bir gün lazım olur

banlayın sunu gereksız malca bi konu acmıs mılletı kandırma linkler download adılsın dıye

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
ne diyon sen
kafanmı güzel ?
benim amacım para olsa merak etme dosyayı şişirir şişirir 100 mb yapar öyle koyardım
8 mb dosyanın 1 dolar para vermesi için kaç kere down edilmesi gerekiyor haberin varmı

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Program sahte amaç farklı ise zaten zamanla ortaya çıkar.İspat edilene kadar herkes masumdur:)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
yok hani o degilde zaten videolu anlatımda kanıt mevcuttur
bunlar daha neyin teranesini yapıyorlar :)

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet böyle bi program mevcut ne yalan söyleyeyim bende kullanmadım değil net kapalıyken ama söyleyeyim çok yavaş ve 5dk bir kopuyor net bağlantısı

blogcaner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tabı canım 5dk olsa işimizi görüp çıkıyorduk :) güzel program ama en son versionundaa çalışmıyor sanırım ben yapmamıştım :D

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Program fakedir.Böyle birşeyin olması imkansızdır.Servis sağlayıcısından gelen internet kesildiği zaman servis sağlayıcısının sunucuları üzerinden sizin bağlantınız onaylanmadığı sürece siz internete bağlanamazsınız.Bunu hiçbir program yapamaz.Bu hekerlığa girer ve yasal bir suçtur ki o program bunu yapmıyordur.Virüslüdür.Buna kim inanır kadir inanır :)

Buna inanana aptal derim arkadaşlar.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Size verilen bant genişliği kadar olmayacak.Cep telefonundan girdiğiniz bağlantıdan yavaş olacak.Aptallık.gidin hakkıyla parasını ödeyin.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Bahsedilen özellik ttnet'te mevcut,

Hattınız kapalı olsa bile 443 portu açık oluyor, bu port ile proxy yaparak internete girebiliyorsunuz...

Aslında 443'üncü portu açık bırakmalarının sebebi sanal pos ile ödeme alabilmek için, yakında bununda önüne geçeceklerdir...

Konu sahibinin paylaştığı yazılım hakkında bilgi sahibi değlim, fakat bu şekilde kullansanız bile her geçen gün faiz ödüyorsunuz ve sanirim 6 ay ödeme yapmazsınız sözleşmeniz fes ediliyor, ve hattınızın kapalı olduğu dönem için bile ücret ödüyorsunuz ek olarak 15tl açma kapama ücreti alıyorlar...

Hat hızı normal olmuyor, yavaş oluyor bilginize...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Program fakedir.Böyle birşeyin olması imkansızdır.Servis sağlayıcısından gelen internet kesildiği zaman servis sağlayıcısının sunucuları üzerinden sizin bağlantınız onaylanmadığı sürece siz internete bağlanamazsınız.Bunu hiçbir program yapamaz.Bu hekerlığa girer ve yasal bir suçtur ki o program bunu yapmıyordur.Virüslüdür.Buna kim inanır kadir inanır :)

Buna inanana aptal derim arkadaşlar.

Tersini ispat edebilirim.

Mesela hattınız kapalı olsada https li sayfalara girebilirsiniz.

Ama hat kapandığı anda 15 tl faiz ekleniyor son gelecek faturaya. Zaten 1-2 ay kapalı kalınca eve kağıt geliyor 1 ay içinde ödeyin diye. Yoksa hem faturaları faiziyle hemde mahkeme masraflarını alırlar.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
arkadaşlar ben sadece hani olur ya gece nete girecen hopp net kesilmiş
bu şekilde idareten girin diyorum
ben size demiyorumki faturalarınızı ödemeyin böyle yapın
insan ya insan oda insan buda insan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5