İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eggdrop Tcl

H

HoLyOnE

Misafir
Eggdrop Kurulumu icin gerekli tcl'yi nereden bulabilirim. Tcl script degil Eggdrop kurulumu icin gerekli olan tcl.

N

nsbil

Misafir
HoLyOnE' Alıntı:
Eggdrop Kurulumu icin gerekli tcl'yi nereden bulabilirim. Tcl script degil Eggdrop kurulumu icin gerekli olan tcl.

tamamen tum sorunlarini hallettim arkadasimizin. gule gule kullan arkadasim.

O

OLTA

Misafir
arkadaşım tüm sorunları msn'de hallediyorsun forum mantığına ters düşüyorsun!
biraz burayada yaz

N

nsbil

Misafir
OLTA' Alıntı:
arkadaşım tüm sorunları msn'de hallediyorsun forum mantığına ters düşüyorsun!
biraz burayada yaz

oyle bir zorunlulugum oldugunu zannetmiyorum msn den daha kolay geliyor insanlara yardimci olmak. o konu hakkinda sorunu olan varsa yine msn e gelip soyliyebilir hallederiz onuda. canim nasil yardim etmek isterse oyle ederim kimseyede hesap vericek halim yok ok. sevgiler saygilar...

N

nsbil

Misafir
beynit' Alıntı:
Redhat ise çok kolay up2date -i tcl
:)

yanlis anlama ve yanlis cevap. :) sorunu hallettim ben ama senin soyledigin yanindan bile gecmiyor. biraz daha dusunmeni istiyorum senden o kadar :) bu arada redhat ile eggdrop script tcl lerini up2date etmeyi basaran tek insan sen olmalisin bu yer yuzunde :) ogrendigim iyi oldu ama..

B

beynit

Misafir
tcl için gerekli paketler var ise up2date -i install edilir , bilmiyorsan kernel'i bile update edebileceğini hatırlatırım .

Kütüphanelerin olmayanları ve yeni sürümlerinin hepsi bu şekilde update edilebilir bilgine..

N

nsbil

Misafir
beynit' Alıntı:
tcl için gerekli paketler var ise up2date -i install edilir , bilmiyorsan kernel'i bile update edebileceğini hatırlatırım .

Kütüphanelerin olmayanları ve yeni sürümlerinin hepsi bu şekilde update edilebilir bilgine..

arkadasim sen yanlis anladin galiba burada eggdrop icin tcl ler isteniyor. yani greet.tcl trivia.tcl hesabi. kernel ile alakasi yok. yani yanlis anlamissin senin soylediginle alakasi yok anlatabildimmi ?

B

beynit

Misafir
Tcl script degil Eggdrop kurulumu icin gerekli olan tcl.

Bunu yazmış arkadaş , doğal olarakta işletim sistemi ile ilgili anlaşılıyor .

redhat 7.3 ve sonrasında tcl default kurulum ile gelmiyor , sonradan yükleniyor da.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5