İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğitilmek İstiyorum

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba Ben Fırat :]
20 Yaşındayım ve Maalesef Tek Böbreğim Olmadığı için ve 1 yıl önce akciğerimde kis olduğu için Ameliyat Oldum ve Bu Yüzden Askerlikten Muaf Kaldım ve okulumuda bu hastalık yüzünden bırakmak zorunda kaldım 1 yıldır boşum ne çalışıyorum nede okuyorum(Açıköğretim dışında) Evde Canım Çok Sıkılıyor Ailem Ağır işler yapmamı istemiyor Daha Önceleri Lokantalarda Komilik, Sanayi köşelerinde rektifiyecilik vs vb işler yaptım.
Artık Kendimi Geliştirebileceğim Web Tasarım Üzerine Bir İş Arıyorum
Parada Pulda Gözüm Yok Ne Verirseniz Ona Razıyım, Sadece Beni Yetiştirebilecek Webtasarımı öğretebilecek Bir iş arıyorum Az Çok PHP ve CSS Bilgim + Biraz da Fireworks Bilgim var Ben Bir Webmaster olarak değil bir çırak olarak iş arıyorum ve Eğitilmek İstiyorum Bana Bu Şansı Verebilecek İş Verenlere Şimdiden Teşekkür Ederim
Not : Sağlıgım Düzeldi Eskisi gibi Değil
İstanbul/Kartal'da ikamet etmekteyim

LifeSteaLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun allah yardımcın olsun sanada böyle işler gider.eğitim setlerini al derim piyasada cok güzel setler war videolu turkekip aspnetegitimseti.com un felan onları tercih et öğrenirsin birazda gayretle

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kardeşim geçmiş olsun,umarım bulursun.

stajyer arıyan firmalar çok vardır,onları bir araştır istersen.kendin evdede öğrenip ilerletirsin.

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Hepinizi Çok Teşekkür Ederim Almadığım Eğitim Seti Kalmadı PHP kitapları 2-3 tane ve turkekip.com egitim seti fireworks css egitim setleri hepsini aldım ama doğrudüzgün çalışamadım bu iş stresi yüzünden :(

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum geçmiş olsun öncelikle.

İkinci olarak da webmaster sitelerini bir araştırsana. İstanbul'da stajyer arayan firmalar görmüştüm sanki. Ve yerinde olsam GOOGLE amca ile iyi anlaşır İstanbul Kartal'da bulunan web tasarım firmalarını bulur onlara mail yoluyla "Staj yapmak istiyorum" diyerek ulaşırdım. Kısa sürede güzel sonuçlar alabilirsin.

Şimdiden başarılar dilerim sana.

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum geçmiş olsun öncelikle.

İkinci olarak da webmaster sitelerini bir araştırsana. İstanbul'da stajyer arayan firmalar görmüştüm sanki. Ve yerinde olsam GOOGLE amca ile iyi anlaşır İstanbul Kartal'da bulunan web tasarım firmalarını bulur onlara mail yoluyla "Staj yapmak istiyorum" diyerek ulaşırdım. Kısa sürede güzel sonuçlar alabilirsin.

Şimdiden başarılar dilerim sana.

Teşekkür Ederim Kardeşim :),Dediğini Yapacağım hatta yapmaya başlıyorum şu anda,benim için en iyisi stajyer olara çalışma olacak :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence forumlarda sağlıklı bir şey bulamazsın. Gazete ilanlarını takip edip önüne gelene cv yollaman bir yerlerden başlamana olanak sağlayacaktır.

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence forumlarda sağlıklı bir şey bulamazsın. Gazete ilanlarını takip edip önüne gelene cv yollaman bir yerlerden başlamana olanak sağlayacaktır.

yaklaşık 2 aydır hergün gazete alıyorum ama işveren ne yazıkki olmuyor Hepsi Ya Üniversiteden mezun olmuş daha önce 1 veya 2 yıl önce çalışmış vs,vb gibi elemanlar arıyorlar :(

kodmanyagha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
vallahi kardeş eğer profesyonelleşmek istiyorsan mutlaka bir şirkette işe başlamalısın. işin içine girmeden profesyonel olamazsın. sesin güzel olsa bile albüm yapmazsan meşhur olamazsın. bilmem anlatabildimmi.

oralarda çevren nasıl bilemiyorum. kusura bakma ama eğer bir tanıdığın yoksa şu an bir yazılım şirketine girmeni olanaksız görüyorum. çünkü ufak da olsa bir kariyer geçmişi olmayan kodcuyu kimse şirketinde çalıştırmaz. kodculuk güven isteyen bir iştir, yaptıkların yapacaklarının teminatıdır.

bir büyüğünün vasıtasıyla bir yazılım şirketine girmen daha olası. baban, amcan, akraban vs vs tanıdıkları bir yazılımcı varsa onunla görüşüp sana referans olmalarını isteyebilirsin. böylece bir yazılım şirketine CV ile başvurduğun zaman referans olarak gösterebilirsin ve şirkete alınma ihtimalin artar. özel sektörde kimse kimseye sebepsiz güvenmez ve güvenmediği adama iş yaptırmaz.

T

trgy

Misafir
Kendi Cv'ni kendin yarat, site aç 1 adet kendi projenle birşeyler yap sonra bunu bunu yaptım diye cv'ne ekle onlar bile artıdır. Yoksa iş bulman zor, İzmir'e gelebileceksen yardımcı olmaya çalışırım sana ya da Denizli'ye gelebileceksen kesin iş bulabilirim.

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi Cv'ni kendin yarat, site aç 1 adet kendi projenle birşeyler yap sonra bunu bunu yaptım diye cv'ne ekle onlar bile artıdır. Yoksa iş bulman zor, İzmir'e gelebileceksen yardımcı olmaya çalışırım sana ya da Denizli'ye gelebileceksen kesin iş bulabilirim.

@kodmanyagha ve @trgy hocam çok teşekkür ederim düşünmeniz bile yeterli
Maalesef ki turgay hocam oralarda kimi kimsem yok,20 yıldır istbuldayım istanbulu bile bilmiyorum ,bu hastalık illeti yüzünden gençliğimden oldum :(,bu aralar çok çalışıyorum zaten hem php hem css çok hırslıyım ne olursa olsun kendime bir iş bulacağım ,yılmayacağım, mücadelem devam edecek,en azından devam etmesi lazım geleceğim için bu şart

Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum,Düşünmeniz Bile Yeterli
Hepinizi Çok Seviyorum Arkadaşlar..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yazdığın bir iki kod parçasını gönderir misin PHP ile?

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Hocam
Az Önce Öylesine Can Sıkıntısından Yazdığım bir koddur
PHP:
<?php
ob_start();
$Git=$_GET["Git"];
		Function MakaleYaz(){
			echo "<form action='index.php?Git=MakaleEkle' method='post'>";
			echo "Makale Baslik : <input type='text' name='makaleadi'><br/>";
			echo "Makale İcerik : <textarea name='makaleicerik' rows='10' cols='20'></textarea>";
			echo "<br/><input type='submit' value='Kaydet'/>";
			echo "</form>";
		}
			Function MakaleEkle(){
				$makaleadi=trim($_POST["makaleadi"]);
				$makaleicerik=trim($_POST["makaleicerik"]);
					if($makaleadi=="" or $makaleicerik==""){
						echo "Lütfen Boş Alan Bırakmayınız";
						header("Refresh:2; url=index.php?Git=MakaleEkle");
						exit();
					}else{
						$olustur=@touch($makaleadi);
							if($olustur){
								$baglan=@fopen($makaleadi,"a")or die("Bağlantı Sağlanamadı");
								if(fwrite($baglan,$makaleicerik)){
									echo "$makaleadi Kaydedildi";
									exit();
								}else{
									echo "$makaleadi Kaydedilemedi";
									exit();
								}
							}else{
								echo "Dosya Olusturulamadı";
							}
					}
			}
	Switch($Git){
	Default:
	MakaleYaz();
	break;

case "MakaleEkle":
	MakaleEkle();
	break;
	}
?>
Forma Yazdıgınız Başlık ve içerikleri
Başlıkadı altında .txt dosyasına kaydediyor

Not : bundan 2 yıl önce portal bile yazabiliyordum ama 2yıl önce ardı arkasına ameliyatlar serisi yüzünden phpyi baya bir unuttum şimid yeniden bildiğim şeyler ile kendimi tazeliyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sana önerebileceğim kendini pazarlamandır.Önce otur düşün nasıl kendimi kanıtlarım diye.Sana önerim etrafındaki yazılım ve yazılım üzere olan şirketleri belirle ve para almadan çalışacağını ama bunun karşılığında eğitilmek istediğini söle ... aynı zamanda bi nevi referansın olur.

2 şer aydan 5-6 ayda 3 şirketten hatta belki beğenirsen birinde ortamı devamlı orda çalışarak ,neler yaşadıklarını , zorlukları görmüş ,bişiler kapmış olarak ve referanslarını almış olarak ortaya çıkarsın.Emin ol sonrasında kolaylıkla iş bulursun , zatende o çalıştığın şirketlerde bi süre sonra paralı eleman olarak kendilerine katarlar.

Ayrıca bence başından geçenleri iş bulmaya gittiğin yerlerde söyleme ve kendine sakla , sorarlarsa söylersin (niye okumadın gibisinden sorularda).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi