İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğitim çalişanlarina Bilgisayar Kampanyasi

B

baybars

Misafir
Çok para yazmışlar etmez o kadar. Amd 64 2800 işlemcili, konfigrasyonu ondan çok çok iyi makinayı yazıcıoğlundan 820 milyona aldım. Ex... Yunus'a gidin yardım eder... :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baybars' Alıntı:
Çok para yazmışlar etmez o kadar. Amd 64 2800 işlemcili, konfigrasyonu ondan çok çok iyi makinayı yazıcıoğlundan 820 milyona aldım. Ex... Yunus'a gidin yardım eder... :)
Baksana ne yazmışlar ana sayfaya,
"16 Mayıs 2005 tarihinde başlayan ve büyük ilgi gören Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Kampanyamızda başvuru sayısı 10.000`i aştı.

MEB Bilgisayar Kampanyasında beklediğini bulamayan eğitim çalışanları, akın akın Türk Eğitim-Sen Bilgisayar Kampanyasına geliyor. Kampanyanın uzatılması talepleri artıyor.

Kampanyanın yoğun ilgi görmesinde, Türk Eğitim-Sen Kampanyasındaki bilgisayarların MEB Kampanyasındaki bilgisayarlardan teknik özellikler bakımından çok daha üstün olması ve 12 aylık vadeli fiyatlarda 200 Dolar gibi daha ucuz olması sebep gösterilmektedir. (Milli Eğitim Bakanlığı’na ve sarı sendiklara duyurulur.) "

Herkes bu kampanyayı bekliyormuş demek ki :)

B

baybars

Misafir
Okumamıştım yazıyı harbi iyiymiş :)
Koşun koşun kucaklasınlar sizi, hey allahım ya, iyiki halk olarak pc cahiliyiz he hemen söğüşlüyolar insanımızı. Yazık vallahi...

Buda tam komedi :)
"AIDATA AN-360 Notebook' u MEB kampanyasındaki Centrino denilen ürünle kıyaslamak için tıklayınız"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5