İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eğitim Sitesi - Benzersiz

Teknoboy

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site Adresi: Özelden verilecektir.
İstenilen Fiyat: 6.000
Sitenin Aylık Getirisi: Site yeni henüz adense işlemleri yapılmadı
Sitenin Kategorisi: Eğitim
Günlük Tekil Hit Sayısı:Site Yeni
Site Analiz Bilgileri: Site yeni
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet
Özel Notlar:
Yaklaşık olarak 1 milyon öğretmene hitap edecek öğretmenlerin evrak paylaşabileceği, indirebileceği, birbirine soru sorabileceği, haber takip edebileceği bir bir siteden bahsediyorum. üzerinde durulur sağlam içerik eklenirse büyük kazanç sağlar.
Peki ben neden satıyorum. Aslında bu projeye bir yıl önce 3 arkadaş başladık. Diğer iki arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı(tayin, kaza) ayrıldı ve bende bu işi ailevi nedenlerden dolayı bırakmak zorundayım. Bu nedenlerden dolayı siteyi devretmek istiyorum.
İlgilenen arkadaşlar mesaj atarsa sitenin adresi gönderilecektir.
Site şuan yayında ama tanıtımı yapılmadı.
NOT:Yönetim paneli sayesinde kullanımı gayet kolay.
Bahsettiğim tarzda siteyi baştan hazırlatmak isteseniz 10 bin tlden aşağı yapmazlar.

Teknoboy

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tabiki.
www.zumrem.net
Sitenin şuan Slider yani manşet haber bölümü düzenleniyor 1 haftaya tamamlanır. Üye olarak daha detaylı inceleyebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5